Як помилятися під час побачення? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Скільки у нашому житті було побачень? Не одне, не два і не три. Але кожен раз ми відправляємося на «зустріч з прекрасним» як в перший раз. І часто здійснюємо одні і ті ж помилки. Які? Це дізналися європейські соціологи.

67% опитаних чоловіків і жінок найнеприємнішим під час побачення вважають обопільне мовчання. Далі думки розходяться: більшість жінок знаходить негарним, якщо чоловік у своїх розповідях зосереджений на собі, в той час лише 36% чоловіків вважають жіночий егоцентризм недоліком.

54% чоловіків були жорстоко розчаровані зовнішнім виглядом жінки, що прийшла на побачення. В той час, як тільки 41% жінок завадив зовнішній вигляд їх партнерів на першому побаченні.

48% вважає недоречним на першому побаченні розповідати про колишнього партнера, і, тим більше, пускатися в подробиці. Двозначні жарти – теж не дуже хороша ідея: 39% жінок і 22% чоловіків цього уникають.

37% опитаних ніколи повторно не зустрічаються з тим, хто випив зайвого на першому побаченні.

32% чоловіків і жінок вважають абсолютно неприйнятним, якщо партнер запізнюється на зустріч.

25% опитаних заважає, якщо їхній партнер чи партнерка на першому побаченні регулярно відповідає на телефонні дзвінки мобільного.

Більшості дам, якими б емансипованими вони себе не вважали, подобаються залицяння. 20% не подобається, якщо на побаченні оплата рахунку ділиться порівну з чоловіком. І 3% дам вважають абсолютно непристойним, якщо чоловік купує тільки одну троянду, а не букет.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як помилятися під час побачення?