ТОП-5 фактів про чоловіків PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Статистичні дані допоможуть вам трохи краще дізнатися чоловічу психологію

«Чому ти мовчиш?», – Це жіноче питання визнане чоловіками самим дурним. Його не перевершило навіть наше вічне «Ти мене любиш?». Почесне третє місце за ступенем ідіотизму розділили дамські питання «Я поправилась?», «Я красива?» І … «Ви одружені?».

100% респондентів ніколи не стануть спілкуватися з істеричною феміністкою без манікюру, з пронизливим різким голосом, яка нехтує депиляцією, грубіянить, «курить» або п’є пиво на вулиці прямо з пляшки.

81% чоловіків вважають, що сильна і слабка стать ніколи не домовляться про те, хто головніший, розумніший і досконаліший.

Груди – для чоловіків найулюбленіша частина жіночого тіла. Є, звичайно, серед чоловіків естети, що втрачають розум при вигляді «вигину шиї», «рота», «Дамських пальчиків», струнких ніжок і крутих стегон.
Для 57% чоловіків секс – це головна частина життя. Зауважте, не сім’я, не робота, а саме секс! Для решти 43% секс – це «дуже важливо». Тому що він, цитуємо, немов «катапульта з вертикальним злетом», «наркотик – підсів і тепер без нього ніяк» і «радісна повинність перед власним лібідо».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 фактів про чоловіків