Як створити романтичну атмосферу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Наближається найромантичніше свято в році – День святого Валентина. У цей день хтось робить перший крок на шляху до відповідного почуття, а хтось вже розвиває успіх. Однак всі вони без винятку заздалегідь планують вечір 14-го лютого, щоб він непомітно перейшов у ніч, а ранок нікуди не поспішав.

Ми не станемо перераховувати всі ідеї для створення романтичної атмосфери, лише запропонуємо, як наповнити її ненав’язливим еротизмом.

У цьому тобі допоможуть ароматичні свічки. Бергамот, герань, жасмін, іланг-іланг, неролі, розмарин, петитгрейн – їх чарівний аромат дозволить тобі і твоїй партнерці розслабитися і перейти на той рівень спілкування, коли слова стають абсолютно зайвими (як і одяг).

Ось що потрібно від тебе:

  •     Ти і сам повинен добре пахнути, тільки уникай різких ароматів – вони можуть порушити гармонійну цілісність атмосфери.
  •     Заздалегідь добре провітри приміщення, інакше головний біль від кисневої недостатності стане, мабуть, твоєю єдиною нагородою.
  •     Перед зустріччю ненадовго засвіти свічки, щоб вони розігрілися. При повторному старті аромат буде інтенсивнішим і почне поширюватися швидше.
  •     Якщо ж на вечерю планується щось більш грунтовне, ніж полуниця з шампанським, запалюй свічки тільки перед тим, як сісти за стіл. У цьому випадку їх аромат не перешкодить вам насолодитися смаком вишуканих страв.
  •     Розташовуй свічки в таких місцях, де вони не завадять і не стануть причиною пожежі, що не має нічого спільного з жаром пристрасті.
  •     Не перестарайся. Багато різних ароматів за раз – це недобре. Поекспериментуй напередодні, і якщо тобі так уже хочеться скласти букет з декількох ароматів, зупинись на двох-трьох. Поцікався, можливо, якийсь з них входить до складу духів твоєї коханої і значить ти на правильному шляху.
  •      Вибираючи свічки, пам’ятай – воскові і стеаринові дорожче парафінових, але нешкідливі і дають більш приємний натуральний аромат. Чим менше пофарбовані свічки, тим інтенсивніше вони пахнуть. Уважно вивчи склад. В якості ароматизатора повинні виступати ефірні масла і ніякої хімії.

Мабуть, все. Тобі залишилося закрити штори і перевірити запас контрацептивів. До речі, поліуретанові презервативи практично не пахнуть (на відміну від латексних), і не зруйнують вашу ідеальну атмосферу любові.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як створити романтичну атмосферу?