Як уникнути конфлікту з дівчиною? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Одним з вічних питань, яке ставить перед собою будь-який чоловік: «Чого хочуть жінки?». І, як це не сумно, розуміння часто не приходить з віком. Будь тобі 15, 28 або 40 років, жінки все так само залишаються закритою книгою. Але є кілька способів наблизитися до розгадки.

Адже не раз траплялося, що улюблена, з якихось незрозумілих причин, дивиться на тебе спідлоба з мовчазним докором, або, ще гірше, явно має намір влаштувати скандал.

Тут тобі приходить в голову тільки одна, на перший погляд, єдино вірна і закономірна думка – прикинутися мертвим, щоб уникнути з’ясування стосунків. Але, це якось не по-чоловічому, погодься.

Нижче наведемо кілька порад, як можна спробувати «обеззброїти» дівчину, і уникнути плачевних наслідків сварки.
Пусти в хід чарівність

Якщо твоя вина незначна, швидше за все, вона просто чекає приводу, щоб тебе пробачити. Не намагайся ігнорувати жіночу образу, таким чином, ти тільки ускладниш ситуацію.

Наприклад, твоя подруга помітила, як ти мимохідь заглянув у декольте повз проходящої дівчини. Виходом з цього положення буде погляд, повний каяття (як у кота з мультфільму про Шрека). Мовляв: «Так, винен, да, попався, але ти ж сама розумієш, що це звичайний збіг обставин».

Почни говорить першим

Якщо ти вже бачиш, що суперечка неминуча – не чекай, поки вона стане звинувачувати тебе у всіх смертних гріхах, почни говорити першим.

Будь упевнений, весь час, який вона тебе посилено ігнорувала, не був витрачений даремно. Швидше за все, в її голові вже сформувався зразковий сценарій спору і його кінцівка (ти ночуєш, в кращому випадку, у вітальні на дивані, а в гіршому – на розкладачці на кухні).

Тому спонтанність – єдино вірне рішення в цих обставинах. Не варто просити її з тобою поговорити, ти тільки підеш у неї на поводу, підсумок чого тобі вже відомий.

Почати можна з фрази: «Я знаю, що ти зараз” закипаєш “, але спершу послухай, що я хочу тобі сказати …». І ось тут-то тобі знадобиться вміння вести переговори.

Пристрасть

Не забувай про тонкощі жіночої психіки. У всіх мильних операх, коли головна героїня дає ляпас головному героєві, той бере її у свої обійми і пристрасно цілує. Як би нерозумно ця сцена не виглядала з боку, більшості дівчат все одно здається, що саме цього і варто очікувати від сварки: пристрасті та емоційної напруги.

Так що, якщо домагання твоєї дівчини «висмоктані з пальця», не виключено, що їй не вистачає в житті тих відчуттів, які вона бачить на екрані. Твоє завдання – забезпечити їх.
І пам’ятай про те, що в подібних мильних операх після ляпаса і поцілунку, як бонус, слідує бурхливий секс.

Природно, сперечаючись з дівчиною, хотілося б домогтися до її розсудливості, почути обгрунтовані і підкріплені фактами вимоги, після чого вже вирішити проблему і прийти до взаємної згоди. Але якби тільки все було так просто!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як уникнути конфлікту з дівчиною?