Який ризик не потрібно уникати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У недавньому дослідженні американські вчені з’ясували, що бажання ризикувати закладено у людини на генетичному рівні. І навіть якщо ти не є щасливим володарем цього гена, це ще не говорить про те, що ти повинен всіляко уникати будь-якого ризику.

Піддайся своєму потягу

В ідеальному світі, ти, не замислюючись, кинув би свою нудну роботу заради улюбленого хобі. Але реальність не вітає подібні вчинки.
Тому, якщо у тебе є якесь сильне захоплення, наприклад, віндсерфінгом, в першу чергу дізнайся все про це. Повністю присвятити себе улюбленій справі можна під час відпустки. Тільки для того, щоб не втрачати ні хвилини, тобі варто все заздалегідь спланувати.
Відпустка саме для того й існує, щоб відчути себе вільним від побутових проблем, і присвятити трохи часу для втілення своєї мрії в реальність.

Подивися в обличчя своєму страху

Можна почати з власного тіла і роботи над ним. Тверезо оціни всі свої недоліки, і коли опинишся в спортзалі, спробуй тренуватися на тих тренажерах, яких раніше уникав.
Стеж за своїм прогресом, формуючи перед собою невеликі цілі, замість того, щоб зосередитися на кінцевому результаті.

Зав’яжи розмову з незнайомкою

Знайомство в барі після пари кухлів пива – не рахується. Оскільки в даному випадку твій страх заглушає алкоголь.
Вибравши дівчину на вулиці і підійшовши до неї з метою познайомитися, ти відчуєш справжній нервовий струс. Більшості жінок, справді, подобається подібна поведінка чоловіків.
Раптова зустріч на вулиці може гарантувати невимушену розмову і легке спілкування. Ти будеш здивований, коли виявиш, наскільки дівчата чуйні, і готові вести діалог з чоловіком, який до них несподівано підійшов.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Який ризик не потрібно уникати?