Чому жінки займаються сексом? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Справжні причини, що штовхають жінок до сексу, більш незвичайні, ніж ви могли собі уявити.

Краще, ніж ібупрофен

Всім доводилося стикатися зі старим трюком: “Не сьогодні, коханий. У мене голова болить”. І дійсно: під час статевого акту м’язи голови і шиї часто напружуються, а в момент оргазму підвищується кров’яний тиск, що може посилити головний біль або призвести до її появи. З наукової точки зору це називається коїтальною цефалгією.

Однак, як зазначають Местон і Басс, під час власних досліджень їм вдалося встановити, що деякі жінки прагнуть статевого акту, щоб позбутися головного болю. Як розповідає 62-річна жінка: “Я страждаю від мігрені, і я помітила, що під час сексу … особливо якщо я досягаю оргазму, вона проходить”. Інша жінка розповіла, що лікар рекомендував їй займатися сексом, щоб полегшити страждання від мігрені.

При інтимній близькості наше тіло виробляє “гормони радості” ендорфіни, хімічно схожі з морфіном; вони-то і виступають у ролі потужного болезаспокійливого засобу.

Тому що він добре цілується

Інша поширена причина, яку називає багато жінок, виявилася напрочуд простою: чоловік просто добре цілується. Местон і Басс пишуть, що поцілунки супроводжують статевий акт у 90% культур.

Справа в тому, що наші губи густо засіяні чутливими нейронами, яких там більше, ніж де-небудь ще в людському організмі. Більше того, задіюються язик, ніс та щоки.

В ході одного дослідження було встановлено, що поцілунки призводять до зниження рівня кортизолу, “гормону стресу”, а це заспокоює і розслабляє. Поцілунок також передає інформацію про стан здоров’я партнера, тому що смердюче дихання може бути ознакою хвороби.

Жінки схильні використовувати поцілунок як емоційний лакмусовий папірець, який демонструє, чи варто переходити на наступний рівень. Для чоловіків поцілунки безумовно не мають такого великого значення. Опитування показали, що 53% чоловіків готові зайнятися сексом без поцілунків, тоді як лише 13% жінок погодилися на такий варіант. У той же час “поганий” поцілунок – сексуальний вимикач. Інше дослідження показало, що для 66% жінок сексуальний потяг сходить нанівець після такого невдалого поцілунку.

Щоб помститися

Деякі жінки зізнаються, що вони використовували секс, щоб помститися своїм невірним партнерам. “Мій чоловік зраджував мене пару років тому, – розповіла одна дружина, – я тоді набрала вагу після народження нашої дочки і взагалі відчувала себе неймовірно непотрібною. Через шість місяців після того, як я дізналася про його інтрижку, я скинула вагу і зрадила йому з його кращим другом. Це було здорово “.

Щоб схуднути

Секс може допомогти скинути вагу, і деякі жінки роблять частішим заняття сексом з цієї причини.

За даними різних досліджень, один статевий акт спалює від 100 до 250 калорій. Природно, розрив пояснюється атлетичною складовою: піруети, гідні балету, спалять більше калорій, ніж просте лежання на спині.

Згідно з опитуванням, проведеним серед 1400 жінок у віці від 18 до 59 років, в середньому жінка займається сексом 6,3 рази на місяць. Для 20-30-літніх ця цифра дещо вище (7,5), для 50-60-літніх відповідно нижча (4).

Враховуючи, що кілограм жиру – це приблизно 7000 калорій, середня жінка спалює таким шляхом 1,7 кг жиру на рік, іншими словами, якщо вона перестає займатися сексом, зберігши звички і раціон, через десять років її вага зростає на 17 кг. З іншого боку, якщо жінка буде займатися сексом не два, а чотири рази на тиждень, і не 18,3, а 36,6 хвилин, то це дозволить спалювати зайві 2 кг жиру на рік. Або, зберігши ту ж вагу, з’їдати на 17 шоколадних десертів, 23 пампушки і 14 солодких трюфелів на рік більше. “Безумовно, є над чим подумати”, – зауважують Местон і Басс.

Подружній обов’язок

Багато жінок, особливо заміжніх, називають як причину для сексу, навіть якщо вони не в настрої, обов’язок робити це.

Як каже одна 53-річна жінка: “Я одружена 32 роки. І здається природним після такого тривалого часу, що час від часу ти займаєшся з чоловіком сексом тільки тому, що відчуваєш це своїм обов’язком”.

Для деяких, переконання в тому, що секс – подружній обов’язок, корениться в релігійних поглядах, але для більшості воно є похідною із культурного контексту, де чоловіка традиційно розглядають як годувальника сім’ї, у відповідь на що обов’язком дружини є виховання дітей, ведення домашнього господарства і задоволення чоловіка. Незважаючи на те, що сьогодні багато дружин також працюють, та ці ідеї, як і раніше передаються від старших поколінь молодшим.

Секс із співчуття

Представниць прекрасної статі з дитинства вчать проявляти співчуття і турбуватися про почуття інших. В більшості своїй саме жінки приносять бульйон хворим, печуть пироги для літніх і … займаються сексом з нещасними чоловіками.

Кілька жінок у власному дослідженні зізналися в тому, що вони використовують секс як інструмент розради. Чимало жінок молодших тридцяти років розповіли, що займалися сексом з жалю, тому що чоловік безнадійно намагався втратити цноту або не міг нікого запросити на побачення.

В інших випадках жінка середнього віку займалася сексом з ровесником, який переживав важке розлучення, а інші робили це, щоб створити у партнера відчуття, що він улюблений і в безпеці.

Щоб не дивився на сторону

Людям як суспільним істотам постійно загрожують потенційні конкуренти, готові спокусити наших партнерів на інтрижку або навіть постійні відносини. Також ми постійно стикаємося із загрозою, що наші партнери порвуть з нами в надії знайти когось кращого.

Дослідження показало, що жінки частіше використовують секс, щоб захистити відносини. Вони виконують бажання партнера для того, щоб він залишався щасливим.

Заради практики

За словами Басса та Местона, багато жінок, особливо молодих, серед підстав зайнятися сексом назвали і бажання покращити свої навички. Деякі зізнавалися в тому, що вони прагнули отримати сексуальний досвід, щоб уникнути приниження від того, що їх розглядатимуть як сексуально недосвідчених.

“Коли я вперше займалася сексом, багато в чому причиною було те, що мені було 19 років, і було відчуття, що вже час навчитися, як це робиться … Я хотіла знати, що мені робити наступного разу”, – розповіла одна жінка .


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому жінки займаються сексом?