ТОП-13 дивних жіночих звичок PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Тими чи іншими звичками володіють усі. Є звички набуті, а є – вроджені – це ті, які закладаються у свідомість людини, у момент визначення його статі. Ми розповімо тобі про найтиповіші і незбагненні жіночі звички.

Звичка № 1. Твердо знати, що саме ти думаєш у цей момент або, що ти маєш на увазі, сказавши ось цю фразу. Дівчата – це природжені аналітики, стратеги і експерти по умовиводах. Тебе природа обдарувала фізичною силою, а нас, не менш потужною силою – читанням думок. І як же нас засмучує, коли ви не можете зрозуміти, що ми маємо на увазі, коли ось так підіймаємо брову … І вже зовсім роздратує нас, коли ви не розумієте, що сказане нами «ні» – чи «так»! Ми наділені здатністю копатися, розбиратися, читати між рядків, вишукувати зв’язки і першопричини.

Звичка № 2. Просторовий кретинізм. Нехай я не вмію орієнтуватися по карті, глобусі і атласі. Адже вони здатні тільки заплутати. Я не бачу сенсу в нанесеною на карті лінії, яка означає вулицю, але при цьому вона не вказує куди йти: вниз або вгору? Яким чином мені зрозуміти – я з правого боку вулиці або з лівої? Набагато простіше орієнтуватися по торговим центрам, салонам краси, парфумерним магазинам, барвистих біг-бордах та інших закладах, що позначає місцевість,.

Звичка № 3. Носити сумочки, клатчі та іншу ручну поклажу. Жінка – істота многозадачна і багатофункціональна. Ми можемо одночасно дивитися телевізор, фарбуватися, розмовляти по телефону, готувати вечерю і гладити речі. Ми в будь-якому процесі задіємо всі частини тіла. Ми твердо впевнені, що природа обдарувала нас другою рукою не для краси або симетрії, а для того, щоб носити в ній щось. І, виходячи на вулицю без ручної поклажі, нас охоплює паніка і нерозуміння: куди подіти зайву руку?

Наша «сумкова» політика дотримується двох правил:

1) чим більший розмір сумки – тим вона місткіша, а, відповідно, тим більше речей треба туди покласти;

2) в тому випадку, якщо в моїй сумці буде відсутня парасолька, косметичка, запасні накладні вії, полірувальна пилочка для нігтів, то це все мені обов’язково знадобиться: ми потрапимо під дощ, ти запросиш мене до себе просушитися, я залишуся у тебе на ніч , а вранці не обійтися без косметики і накладних вій, ну а після всіх пророблених маніпуляцій по доданню моєму обличчю неперевершеності, мої нігті неодмінно втратять блиск.

Звичка № 4. Включити улюблений серіал чи ток-шоу, при цьому піти в іншу кімнату, розмовляти з Ларискою по телефону, але заборонити перемикати канал. Я вже говорила, що багатозадачність – це мій коник. У мене чудовий слух, а картинку я і так домалюю в своїй уяві.

Звичка № 5. Ходити до вбиральні з подружками. Найулюбленіше місце для обговорень новоприбулих хлопців в компанію або нової сукні дівиці за сусіднім столиком – це, звичайно ж, кімната з табличкою «WC». Для дівчат це не що інше, як переговорний пункт і місце для складання стратегічних ходів по знешкодженню суперниць.

Звичка № 6. Одягатися не по погоді. Сніг, мороз, у нас побачення. Ти в пуховику, шапці-вушанці і волохатих унтах. Я в капронових колготках, джинсових шортах, шкіряній курточці, яка відкриває вид на мій чарівний пупок і без шапки, звичайно ж. Дивишся на мене, і тебе трясе дрібним тремтінням, ні, не від пристрасті, тобі за мене холодно. Треба терміново відігріти, відгодувати й відпоїти! Тому прогулянка по парку скасовується. І хто сказав, що я не правильно одяглася? Запам’ятай, кожна деталь мого гардероба продумана ще до того, як ти запросив мене на побачення, і я ніколи не застосовую «важку артилерію» просто так.

Звичка № 7. Збираючись на свято, наносити тонни макіяжу. Три шару тонального крему, вії, нафарбовані чотирма різними тушами (для обсягу, довжини, густоти і з ефектом закручування) для нас, дівчат, таке ж обов’язкова умова свята, як шампанське, торт і салют. Ні макіяжу – немає святкового настрою. Адже всі дівчата довкола будуть знати: я прийшла не підготовлена, а значить – зазнався, занадто впевнена в своїй привабливості і в своїх силах. Відсутністю макіяжу я кинула їм виклик і тепер вони щосили прагнутимуть довести мені протилежне, вони відчувають себе підготовленими в усі зброї, на відміну від мене. А це означає, що свято для мене закінчене. Ось такий він, жорстокий світ жінок.

Звичка № 8. Квапити події. Для мене немає витонченішої тортури, ніж очікування. Невизначеність мучить, позбавляє сну і апетиту, я рятую своє психологічне здоров’я, тому скоріше хочу познайомитися з твоїми батьками.

Звичка № 9. Купувати тонни глянцевих журналів, годинами їх гортати і читати (хоча на 200 аркушах прочитати можна хіба що нумерацію сторінок, адже все інше – картинки). Ти дивуєшся, як я, начальник відділу якоїсь серйозної компанії з трьома вищими освітами дозволяю займати себе гламурним глянцем без грама цінної інформації? Все дуже просто: кожна жінка за вдачею естет, нам подобаються красиві картинки, ми можемо їх розглядати годинами, і картинки скажуть нам набагато більше, ніж вам, чоловікам, тексти і графіки.

Звичка № 10. Відкривати рот, фарбуючи вії. Я так роблю не для того, щоб лякати проходячих повз тебе, а заради збереження своїх безцінних очей. Нафарбувати нижні вії так, щоб не потрапити пензликом в око, – тут без відкритого рота ніяк не обійтися.

Звичка № 11. Залишати скрізь своє волосся, шпильки, гумки, гребінці. Ой, ти знайшов мої шпильки, як добре, а я-то думала, що в квартирі є місце, куди вони йдуть вмирати.

У мене їх багато: гребінців, шпильок, гумок і волосся, тому не дивно, що я не можу за всіма встежити. Ти ж не можеш встежити за своїми 30 парами шкарпеток?

По секрету тобі скажу, насправді, розкидаючи волосся і шпильки, я мічу територію, особливо якщо ця територія холостяцька, і я на неї маю види. Шпильки і волосся, відлякають інших представниць слабкої статі або в гіршому випадку, «інші» зіпсують тобі пару сотень нервових клітин, що теж приємно.

Звичка № 12. Якщо на місці треба бути в 19:00, виходити з дому о 19:00. Поняття простору і часу для мене абстрактні, я намагалася встигнути, але не встигла. Тому, якщо хочеш, щоб я прийшла вчасно, призначай зустріч на 19:00 і скажи, що мені треба вийти максимум в 18:30, тоді я не спізнюся.

У словосполучення: «Я швиденько», чоловіки і жінки вкладають різний зміст. Тому якщо я говорю, що готова до виходу, випливаючи в халаті з ванни (а ще треба нафарбуватися, одягнутися і зробити зачіску), розраховуй на те, що в тебе мінімум півгодини в запасі.

Звичка № 13. Відправитися в магазин за продуктами вранці і повернутися пізно увечері в новій спідниці з розрізом від стегна, чобітьми зі шкіри сурікатів і … без продуктів. На перше місце в списку пріоритетних покупок виходять, звичайно ж, чоботи, я давно про такі мріяла (цілий тиждень), а спідницю купила за компанію, як подарунок собі за вдалий вибір чобіт. Зовнішній вигляд, а значить, одяг для мене важливіше ситого шлунка. Адже, якщо моя краса раптом померкне, шлунок зі мною залишиться, а от ти – не впевнена. І логічно, що я забула купити продукти, бо думала про тебе, тобто про спідницю, тобто про чоботи.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-13 дивних жіночих звичок