Як перетворити романтичну вечерю в щось більше? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як плавно перетворити романтичну вечерю в сніданок голяка, особливо якщо ви недавно познайомилися? Ми опитали чимало жінок і в підсумку виділили 12 пунктів, на які треба звернути увагу. Тільки не забувай, що всі дівчата різні і універсальних правил не існує.

1. Як запросити її на побачення?

“+” Дзвінок, SMS або e-mail приблизно такого змісту: “Привіт, ти мені дуже сподобалася, можна запросити тебе на вечерю?”

“-” Серенада під її вікном під бумбокс, диск з піснею: “Привіт, мене звуть Гліб, підемо в п’ятницю є з ковбасою хліб”.

Тільки 7% жінок прихильно ставляться до подібних вишукувань.

Якщо вона дала тобі свій телефон, значить, вже зацікавлена. Не треба завуальованих пропозицій – ви обидва чудово розумієте, чого тобі від неї потрібно. Ось і не корч із себе казна кого.

Якщо вона відповість “ні” … то, швидше за все, вона дійсно зайнята і зовсім не проти зустрітися іншим разом. 79% опитаних жінок сказали, що не будуть морочити голову і відразу скажуть, якщо не хочуть зустрічатися з тим чи іншим чоловіком. Так що почекай деньок або годинку і запропонуй інший день і обов’язково інший вид дозвілля.

2. Як перейти від вечері до більш цікавої частини програми?

“-” Сказати: “Ну що, чи не пора нам подивитися на мій величезний диван (колекцію китайської порцеляни, марок, опудал і т.п.)?”

“+” Запропонувати з’їсти по морозиву або по тістечку в кафе неподалік (на півдорозі до твого будинку).

54% жінок хочуть невеликої паузи між вечерею і інтимом.

Галасливий ресторан годиться для банальних розмов, без яких, на жаль, не обійтися. Тепер зайдіть в якесь більш тихе місце, де можна поговорити на більш інтимні теми, помацати один одного за коліна і взагалі настроїтися на романтичний лад.

Робота над помилками: Якщо ти бачиш її негативну реакцію на таку пряму пропозицію, зверни ситуацію в жарт або фарс. Зроби невелику паузу і запроси її кудись.

3. Як краще всього запросити її до себе?

“-” Сказати все чесно і як є: “Я хочу бачити, як твоє міцне засмагле тіло звивається на моїх шовкових простирадлах. Поїхали, хоча б на годинку! “

“+” Запропонувати подивитися рідкісне артхаусне кіно “Труба і тромбон” або випити рідкісного марокканського чаю.

51% опитаних жінок сказали, що пряме запрошення помітно остудить їхній запал.

Ви обоє розумієте, що розмови про кіно та чай – фікція. І якщо вона каже “так”, вона йде до тебе зовсім не за чаєм. Але якщо послідовно відмовлятися від подібних заманок, недалеко до того моменту. Якщо не впевнений у її готовності піти до тебе сьогодні, дай їй самій можливість вибрати: “Так що – хочеш випити класного марокканського чаю або поїдеш додому?” Вибере останнє – не забудь провести додому.

4. Що прибрати, поки вона роззувається в передпокої?

“-” Збити подушки і відігнути куточок ковдри.

Робота над помилками: Не здумай акцентувати увагу на ліжку. Чистота і акуратність – все, що від тебе вимагається. Презервативи заховай подалі.

“+” Навести лад у ванній.

67% жінок категорично не готові пробачити тобі брудний санвузол.

Тому першою справою – марш у ванну і наведи там чистоту. Непогано, щоб стіни квартири хоч щось говорили про тебе – за допомогою фотографій, постерів, афіш і тому подібного. Їй буде на що подивитися, поки ти будеш заварювати чай.

5. Коли зробити перший крок?

“+” Спочатку показати їй будинок, поговорити і розслабитися.

70% хочуть спочатку зрозуміти, куди вони потрапили, і освоїтися на новому місці.

Будь вона твоєю дівчиною – вона була б у захваті від сексуального напору, але якщо ти хочеш, щоб вона нею стала, – веди себе спокійніше. Найменший натяк на секс можливий не раніше, ніж через 15 хвилин. А поки забезпеч їй максимальний комфорт – налий випити, музику включи … Якщо не знаєш її музичних пристрастей – включай Coldplay – до меланхолійних рулад Кріса Мартіна прихильно поставилися 54% респонденток.

“-” Накинутися на неї прямо в передпокої.

6. Як зробити перший крок?

“+” Замовкнути, злегка обійняти її, взяти за руку і уважно подивитися прямо в очі.

Якщо вона теж замовкне і подивиться на тебе – час прийшов. Якщо спробує заповнити паузу – побалакайте ще трохи. А взагалі не квапся – якщо все йде так, як треба, в певний момент ви обоє відчуєте – пора. І тут вже не схиб.

“-” Притиснути до стіни, впитися в губи і почати колупатися з ліфчиком.

Робота над помилками: Якщо ти поліз до неї з ніжністю, а вона, як недоумкувата, закричала: “Чоловік, що ви собі дозволяєте!” – Не переживай.

Майже половина опитаних сказали, що, навіть якщо чоловік обрав украй невдалий момент для демонстрації своїх намірів, вони не вважають це фатальним.

Просто почекай трохи і приступай до подвигів знову.

7. Як зрозуміти, що вона готова перейти в спальню?

“-” Чекати, поки вона сама скаже про це.

“+” Стежити за її поведінкою і проявляти обережну ініціативу.

Ініціатива, а вже тим більше при першому сексі, повинна виходити від тебе. Але відбуватися це повинно в потрібний час. Стеж за тим, як вона реагує на твої ласки. Краще навіть трохи почекати з переселенням в спальню, нехай почне нервувати – у нашій справі це зовсім не перешкода.

8. Як її правильно роздягати?

“+” По черзі знімати по речі з неї і з себе, а краще синхронно роздягати один одного.

“-” У запалі пристрасті головне – оголити необхідні частини тіла.

Чи потрібно говорити, що жадібний нагальний секс – не те, з чого їй би хотілося починати ваше спільне статеве життя? Тому роздягатися доведеться повністю і повільно. І, зрозуміло, гола жінка поряд з чоловіком, який не зняв навіть краватку, навряд чи буде почувати збудження. Знов-таки постарайся забути підліткові роки і не надто зациклюватися на вмісті ліфчика і трусів. Покажи, що ти хочеш її всю, а не лише певні частини тіла.

9. Якою має бути прелюдія?

“+” Цілувати її скрізь.

“-” Запропонувати їй легкий розслабляючий масаж.

Пропозиція масажу, рожеві пелюстки на простирадлах і вишикувалися по зростанню свічки біля ліжка – все це віддає немислимою фальшю, і вона обов’язково це відчує. Пропонувати її помасажувати, пускаючи слину в передчутті можливості помацати її за груди, – залиш ці радості підліткам. Поводься серйозно. Ви вже добралися до тієї стадії, коли можна робити саме те, що хочеться.

10. До чого потрібно прагнути, займаючись сексом в перший раз?

“+” Головне – досягти емоційної близькості і взаєморозуміння.

“-” До того, щоб здатність нормально ходити і міркувати через незліченні оргазми повернулася до неї не скоро.

83% вважають за краще для першого разу мінімум експериментів і банальну місіонерську позицію.

Оргазм для першого разу більшість вважає зовсім не обов’язковим, головне – загальна атмосфера. Залиш “цитати” з порно і Камасутри на наступні рази. Зараз важливо показати їй, що вона для тебе – сексуальна і неповторна, що ти її шалено хочеш і готовий на все, щоб зробити їй приємно. Робити це все ти будеш наступного разу (дуже можливо, що він настане цієї ж ночі).

11. Як спілкуватися під час сексу?

“+” Намагатися обійтися мінімумом слів, стежачи за жестами та поведінкою.

“-” Попросити її детально описати свої уподобання в сексі, а краще підготувати конспект.

39% жінок сказали, що надмірна балаканина – один з найбільш неприємних моментів при першому сексі.

Не варто в перший раз чекати від дівчини особливої відвертості. Стеж за її диханням, рухами і мотай на вус те, що бачиш.

12. Що сказати, коли ви розлучитеся вранці?

“-” “Це було чудово, спасибі!”

“+” “Коли ми побачимося знову?”

78% Хочуть, щоб ти призначив нове побачення до того, як ви розлучитеся.

Поменше невизначеностей, фраза “Я подзвоню” її не влаштує. І не забудь обдурити її очікування. Сказав, що подзвониш завтра, – дзвони сьогодні.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як перетворити романтичну вечерю в щось більше?