Як визначити свій тип шкіри? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Стоячи перед вітриною з численними баночками і тюбиками, тобі потрібно вибрати крем, який підходить саме твоєму типу шкіри, інакше ти ще більше посилиш свою проблему. Щоб визначити свій тип шкіри, тобі знадобиться лише 10 хвилин вільного часу і чиста серветка.

Отже, притисни м’яку серветку щільно до обличчя і подивися на результат.

Нормальна шкіра: якщо на серветці залишиться злегка жирний слід, у тебе практично ідеальна шкіра, за якою дуже легко доглядати. Вона не потребує ретельного зволоження і очищення.

Жирна шкіра: на всій поверхні серветки залишилися дуже помітні жирні плями – у тебе проблемна жирна шкіра, схильна до утворення вугрів і чорних крапок на обличчі. Такий тип шкіри вимагає особливого догляду. Підбери засоби, які регулюють роботу сальних залоз, звужують пори, а також володіють антибактеріальними властивостями.

Суха шкіра: на серветці не залишилося жиру – це означає, що твоя шкіра недостатньо зволожена. Вона лущиться, швидко червоніє, тріскається, на ній часто з’являється свербіння і дрібні зморшки. Для такої шкіри тобі варто придбати засіб, який видаляє шар відмерлих клітин (злущування), а також хороший зволожуючий крем.

Чутлива шкіра: це сама ніжна і проблемна шкіра, на якій часто з’являється роздратування і алергія. Такі шкірі так само, як і сухі, не вистачає вологи, тому на серветці немає сліду жиру. Її потрібно зволожувати, але при цьому вибирати більш м’які засоби з позначками «для чутливої шкіри», «гіпоалергенний», «некомедогенний» (не закупорює пори), «не містить спирту».

Комбінована шкіра: жирні сліди залишилися на місці прикладання серветки до певних місць: лоб, ніс, підборіддя. Саме в цій області знаходиться велика кількість сальних залоз. Тобі необхідно підібрати засіб, який буде підсушувати Т-зону (саме так називається область обличчя захоплюючи лоб, ніс і підборіддя – вона нагадує букву «Т»), але при цьому не буде дратувати сусідні ділянки обличчя.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як визначити свій тип шкіри?