Як позбутися ожиріння? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Дослідники виявили позитивний побічний ефект від препарату, що підвищує потенцію.

Вчені з’ясували, що Віагра перетворює білі жирові клітини в бурі, які беруть участь у терморегуляції організму і не є причиною ожиріння у звичному тобі сенсі.

Препарат також знижує ризик інших ускладнень, викликаних ожирінням, наприклад, запалення, яке може призвести до хвороби серця.

Керівник дослідження, професор Олександр Пфайфер з Боннського університету, сказав: «силденафіл (Віагра) здатний не тільки звести до мінімуму проблеми з ерекцією, але також знизити ризик придбання надмірної ваги».

Дослідницька група проводила експеримент над мишами: вивчала вплив Віагри на жирові клітини у гризунів. Вони з’ясували, що препарат робив піддослідних мишей стійкими до ожиріння, коли їх годували їжею з високим вмістом жирів.

Це цікаво

Бура жирова тканина, бурий жир – один з двох видів жирової тканини у ссавців.

У людини бура жирова тканина добре розвинена тільки у новонароджених (приблизно 5% від маси тіла) і знаходиться в районі шиї, нирок, уздовж верхньої частини спини, на плечах. Для новонароджених бура жирова тканина має дуже велике значення, оскільки допомагає уникнути гіпотермії, яка є частою причиною смерті недоношених новонароджених. Через бурі жирові тканини немовлята менш сприйнятливі до холоду, ніж дорослі.

У дорослих людей теж є бурий жир і розташований там же, де і у новонароджених, але в значно менших кількостях. Активна бура жирова тканина не постійно, а тільки при низькій температурі навколишнього середовища. При підвищенні температури навколишнього середовища вона перестає активно працювати.

Недавні дослідження показали, що фізичні вправи тягнуть за собою виділення невідомого раніше гормону ірісіна, який змушує білий жир ставати бурим і перешкоджає ожирінню.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як позбутися ожиріння?