Як правильно робити компліменти? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Жінка, як відомо, любить вухами. А отже, саме на цей орган почуттів і слід впливати максимально правильно. Що сказати жінці, щоб її серце затріпотіло?

Навіщо говорити компліменти?

Навіщо, по суті, потрібні ці телячі ніжності – запитаєте ви. Все просто: говорячи компліменти дівчині, ви вбиваєте відразу двох зайців – задовольняєте її потреба і в захопленні і в підтримці. Особливо сильний ефект від компліменту, коли, повідомляючи їй щось приємне про неї, ви принижуєте себе – образно висловлюючись.
За допомогою славослів’я можна завести знайомство, спокусити і, нарешті, додати вогню вже зрілим відносинам. Якщо ви разом вже кілька років, це зовсім не означає, що у вашої половини “відпала” потреба в словесних ніжностях. Завзяті спокусники порівнюють компліменти з приправою, перчинкою в розмові. Це ті самі слова, які допомагають дівчині відчути вашу увагу і зацікавленість нею, а значить – грунт під ногами. Але бувають дами, які, почувши від вас комплімент, можуть дати ляпаса. До таких закомплексованим особ і підхід особливий – від словоблуддя в цьому випадку краще утриматися.

Які компліменти говорити?

Що ж таке треба нашептати, щоб попасти в ціль? “Завжди говори жінці, що вона не така, як інші, якщо хочеш отримати від неї те ж, що від інших” – казав англійський письменник Уїнда Льюїс. Пишучи приємність, огляньте об’єкт зацікавленості з голови до ніг: за що очі зачепляться – то й варто похвалити, будь то нова блузка (сумочка, зачіска), сяюча посмішка або рум’янець, який заграв на щоках. Комплімент буде особливо до речі до святкової зміни іміджу: в Жіночий день ваша дама неодмінно захоче відзначитися манікюром, новою стрижкою або тоном губної помади.

Тут треба бути особливо уважним, щоб вчасно помітити і похвалити зміну образу. Навіть сама впевнена в собі дівчина жадає підтвердження своїй привабливості. Виділяйте вашу обраницю з усіх: “Ти так виглядаєш, що у мене захоплює подих, я тебе здалеку помітив у натовпі”.

Говорячи комплімент малознайомій дівчині, не здумайте усміхнутися. Це розцінять як насмішку, а, отже – напад. Якщо потенційна жертва вашого красномовства піде в глуху оборону – вважай, війна програна. А ось з перевіреною бойовою подругою легкий гумор навпаки послужить добру службу. Тримаючи в долонях її голову, з тривогою заглядаючи їй в очі, скажіть тремтячим голосом: “Тобі не можна сьогодні виходити на вулицю”. – Пауза, і далі зовсім серйозним, навіть скорботним тоном: “Ти неприпустимо прекрасна – перехожі просто попадають від такої краси”.

Комплімент – знак уваги

Якщо хтось вам сказав, що вміння робити компліменти у джентльмена в крові, не вірте. Цьому можна навчитися. Головне в цій науці – щирість. Не пестарайтесь – відверті лестощі сприймаються гірше і образливіше будь-якої брехні. Будете зловживати велемовними виразами або загальними словами (ніби “сама-сама”, “завжди”, “чудово”), ніхто вам не повірить, і комплімент лише відніме у вас очки. Якщо вже без кліше не обійтися, то додайте до нього якесь ексклюзивне уточнення.

Ні прекрасній незнайомці, ні дружині, ні в якому разі не можна говорити “сьогодні ти чудово виглядаєш” або “яка ти сьогодні гарна”. Будь-яка з цих фраз автоматично запише вас у вражий стан, тому що між рядків читається, що вчора ця ж сама особа виглядала далеко не такою привабливою.
Компліменти говоряться впевненим доброзичливим тоном, без зайвої захопленості, підкиданнями брів і іншими театральними жестами. Приємність не варто розтягувати. Пуститеся в міркування про жіночу красу – і самі заплутаєтеся, і супутниці наб’єте оскому.

Вишукуємо приховані гідності, намагаємося не говорити очевидних речей. Тільки ледачий не хвалить в дівчині очі й усмішку. А ось підмітити і оцінити витончену форму рук, відтінок волосся, вигин шиї або форму ступень в змозі лише вишуканий кавалер. Нарешті, комплімент повинен бути, що називається, як ложка до обіду – вчасно і до місця. Фраза на кшталт “мене засліпила твоя усмішка” в той час, коли дівчина дивиться на вас спідлоба, тільки все зіпсує.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно робити компліменти?