ТОП-4 міфи про секс PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ти завжди думав, що це незаперечна істина. “Ти думаєш про секс більше, ніж вона. У тебе було більше партнерів, ніж у неї. Ти кінчаєш частіше, ніж вона “. Насправді, все це міфи. Дізнайся правду і використовуй її в своїх інтересах!

Міф 1: Хлопці хочуть виключно фігуристих дівчат. Дівчата хочуть хлопців тільки «при грошах» .

Правда: Виявляється, що жінка вибирає чоловіка при статусі, коли розглядають його як ідеального партнера, але часто змінює думку, коли дізнається партнера ближче.

Твої дії: Творчий підхід до побачення вразить її куди більше, ніж вечеря в ресторані за 2000 гривень. Погуляйте з нею в будинку з привидами, відсвяткуйте разом небудь свято або підіть, врешті-решт, позбирати яблука в саду.

Міф 2: У жінок менше сексуальних партнерів, ніж у чоловіків.

Правда: Чув історію про те, що жінки віднімають по 2 партнера від загальної кількості, а чоловіки навпаки додають 2? Щось у цьому є. У всякому разі, ми б на твоєму місці задумалися.

Твої дії: Якщо ви вже досить близькі, обійми її секунд на 20 і ненав’язливо запитай, скільки у неї було хлопців. Кріпись. Ти сам захотів дізнатися відповідь на запитання.

Міф 3: Чоловіки частіше відчувають оргазм, ніж жінки.

Правда: Розслабся, це не завжди так. Чоловіки просто більше віддаються «справі» під час прелюдії з постійним партнером, ніж з випадковим. Віддайся процесу на повну, і вона обов’язково це оцінить.

Твої дії: Хочеш бути краще попередніх партнерів? Не зупиняйся на кліторі. Зосередься на області трохи вище нього – там теж безліч нервових закінчень.

Міф 4: Чоловіки думають про секс більше, ніж жінки.

Правда: Це майже правда. Чоловіки думають про секс набагато частіше, ніж жінки, втім, також як про сон і про їжу. Ти просто думаєш про свої фізичні потреби. Ти зовсім не схиблений на сексі ТОП-4 міфи про секс

Твої дії: Примусьте її думати про секс в перебігу дня. Просто скинь СМСку: «Мені було так добре сьогодні вночі з тобою …».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-4 міфи про секс