Боязнь зради стимулює чоловіків до орального сексу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вчені стверджують, що чоловіки частіше задовольняють свою партнерку орально, якщо підсвідомо побоюються того, що вона може зрадити.

Дослідники поставили 230 чоловікам, які перебувають у серйозних відносинах, серію питань, бажаючи з’ясувати ступінь привабливості їх партнерки, задоволеність відносинами та інші дані, які можуть повідомити про шанс жіночої зради.

Ось що їм вдалося виявити: чим сильніше чоловік був упевнений, що його дівчина може зрадити, тим частіше він займався оральним сексом.

«Причиною тому є генетична пам’ять. Колись давно наші предки за допомогою язика могли виявити, чи був інший “самець” на їх території. І тому, якщо зараз чоловік підозрює свою даму в зраді, інстинкти підказують йому спробувати з’ясувати це за допомогою язика », – говорить співавтор дослідження Майкл Фам, фахівець у сфері еволюційної психології в Окленді.

«Природно, твоє бажання зайнятися оральним сексом ще не говорить про те, що вона тобі зраджує. Просто ти відчуваєш загрозу, що насувається і конкуренцію », – заспокоює Фам.

Ну, або просто тобі подобається приносити задоволення своїй дамі.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Боязнь зради стимулює чоловіків до орального сексу?