Які курорти світу найжахливіші? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Британська страхова компанія Norwich Union Travel Insurance склала рейтинг найжахливіших курортів світу – небезпечних для життя туриста, з високим рівнем аварій, крадіжок, отруєнь, а також з поганою якістю обслуговування, шахрайством та іншим “розводом” за великі гроші.

Рейтинг був складений на основі аналізу більше 60 тисяч скарг туристів зі всього світу. Отже, країни, куди не рекомендують їхати:

Таїланд

Саме в цій країні відбувається найбільше аварій, отруєнь харчовими продуктами та крадіжок.

Зверни увагу, якщо все-таки будете в Таїланді. Не погоджуйтеся на сумнівні екскурсії (навіть якщо вартість набагато менше, ніж вам запропонують в офіційному бюро екскурсій); при поїздці на таксі завжди чітко з’ясовуйте, чи правильно вас зрозумів водій. Інакше можеш потрапити в неприємну історію, у кращому випадку попрощавшись тільки з цінними речами.

Кожен раз, коли залишаєте готель, беріть з собою картку-візитку (на рецепшині, безкоштовно), на якій по-тайськи написана адреса готелю і схема проїзду до нього – це необхідно для пояснення дороги таксисту.

А також: аби не зіпсувати собі відпочинок отруєнням, не пийте воду з-під крана. Завжди купуйте бутильовану воду (не виключено, що її в готелі даватимуть безкоштовно).

Також використовуйте її для миття фруктів, чищення зубів та інше. Утримайтесь від покупки їжі та напоїв на вулиці, а також частувань у незнайомих людей. Екзотику в Таїланді краще пробувати у вигляді розслабляючого масажу і спа-процедур!

Південна Африка

При подорожі в ПАР туристів найчастіше грабують (в тому числі із застосуванням зброї) або крадуть валізи дорогою до готелю. Рівень злочинності в країнах Південної Африки дуже високий.

Зверни увагу, міста, в які краще не сунутися, навіть якщо дуже хочеться екстриму: Йоганнесбург, Соуето, Хіллбро, Олександра і Кеттлхонг.

Острів Зміїний (розташований біля берегів Бразилії)

Тут водяться найнебезпечніші отруйні змії континенту. Наприклад, списоголові – один укус змії цього виду призводить до миттєвого відмирання тканин і смерті. За статистикою, число отруйних змій коливається від 1 до 5 особин на квадратний метр площі острова Зміїний. Тому офіційно відвідування острова заборонено. Але все одно щороку знаходяться екстримали.

Барбадос

Як не дивно, цей відомий острівний курорт Карибського басейну теж потрапив до списку не найпривабливіших для відпочинку. І все через велику кількість отруйних тропічних комах, а також недружньої підводної живністі (акули, скати та інші хижаки).

Зверніть увагу, якщо збираєшся відпочити на Барбадосі, купайся лише на цивілізованих пляжах, які відгороджені від океану кораловими рифами.

Індія

У цю країну рекомендують їхати тільки після проходження всіх щеплень із метою захисту від отруйних комах, вірусів, інфекцій та іншої зарази. В Індії досить високий рівень смертності туристів через зараження місцевими комахами і тваринами, а також інфекціями, які можна підхопити при вживанні води або купанні в місцевих річках чи водоймах, сповнених нечистот.

Куба

За словами багатьох туристів, цей райський куточок небезпечний тим, що тут можна підхопити сюрприз від Венери і підсісти на наркотики швидше, ніж доберешся до пляжу.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які курорти світу найжахливіші?