ТОП-10 чоловічих секретів PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Абсолютна відкритість у відносинах – відмінна річ. Але тільки, якщо вона не стосується наступних 10 пунктів. Інакше і відкритість, і відносини чомусь швидко сходять нанівець!

Обман

Ніколи, ні за що не признавайтесь, що ви їй збрехали. Може, вона зрозуміє і пробачить, але більше вам ніколи не повірить. Так що навіщо? Ви ж чудово знаєте, чим це все закінчується.

«Бізнесові» речі

Жінки – істоти досить проникливі. Так що, повірте, вони й без вашої допомоги зможуть зробити правильні висновки про перспективність окремо взятого індивідуума чоловічої статі. Як в ліжку, так і в бізнесі. Хвастатися діловою хваткою і присвячувати свою подругу в святая святих своїх бізнес-проектів не варто. Зрештою, це ж ваш власний бізнес, і нічого більше.

Сімейні секрети

Не завантажуйте її прекрасну голівку подробицями сімейного конфлікту. І постарайтеся не кидати свою даму одну на недільному обіді в колі своїх родичів. Уявіть себе на її місці – краще знайомте з вашими мамусями-бабусями поступово, максимально розтягуючи процес у часі. І починаючи з найсимпатичніших суб’єктів.

Уявлення про ідеал

Вам подобаються високі блондинки з грудьми четвертого розміру? Тоді чому ви вибрали цю маленьку витончену брюнеточка? Гаразд, любов, як відомо, зла. Раз така справа, тримайте язик за зубами і не захоплюйтеся рятівницею Малібу.

Помилки

На помилках вчаться, але про них не кричать. Якщо ви не в церкві, ніхто не вимагатиме у вас сповідатися про всі промахи, скоєних в житті. Навряд чи вашій подрузі сподобається розлога розповідь про те, як ви провалили шкільний іспит або вилетіли з роботи через балакучу секретарку шефа. Зрештою, її (ну, не секретарку, звичайно) більше цікавить ваше майбутнє, а не минуле.

Донжуанський список

Якщо ви мали необережність заносити в маленький блокнотик імена своїх колишніх пасій або, того гірше, описувати їх в своєму щоденнику, зараз же сховайте його в самий надійний банківський сейф. А ще краще – спаліть і попіл розвійте за вітром. Ах, у вас ще є телефонна книжка з записами типу «Оля, просто супер, – тел. 999-88-77 »? Ну, тоді, в разі чого, нарікайте на себе!

Порножурнали

Незважаючи на відчайдушні запевнення чоловіків, сексологів і чоловіків-сексологів, жінка все ж вважає порножурнали чтивом для збоченців. А якщо вона ще зуміє провести паралель між появою в домі порновидання і вчорашнім жарким сексом, повірте – прощення вимолити вам буде дуже складно. Допоможе хіба що публічне спалення всіх ваших порноархівів на центральній міській площі.

Фінанси

Спочатку знати про суму, яку ви зберігаєте у вашому комерційному банку або ваші скляній банці, дамі серця зовсім не обов’язково. Або в її очах почнуть крутитися нулики, і вона вважатиме вас «хорошою партією», або там з’являться хрестики, через які вам вже буде складно дістатися до її душі і зручно влаштуватися там. З часом вона сама зрозуміє, скільки і чого ви стоїте – не сумнівайтеся.

Дружні секрети

Якщо ваш товариш вилив вам душу за ящиком пива, це аж ніяк не означає, що ви вправі перемити йому кістки зі своєю пасією. Жінки жах як люблять чоловічі секрети, проте з не меншим відразою ставляться до базікання. Підозрюють, напевно, що вони при нагоді здадуть їх з потрохами так само, як і своїх друзів. Ну, а що роблять з власниками довгих язиків, вам, думаю, розповідати не потрібно.

Досвід

Будь ви хоч двічі одружені, тричі судимі і чотири рази записані в районну бібліотеку, це не дає вам права вважатися розумнішим і досвідченішим жінки. Принаймні, це вона так думає.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-10 чоловічих секретів