Блондинки vs брюнеток PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Хто краще – брюнетки чи блондинки? Це питання є наріжним каменем в непримиренній жіночої боротьби. «Джентельмени надають перевагу блондинкам, але одружуються на брюнетках» – ця знаменита фраза відома багатьом. Але чи так це насправді? У кожної зі сторін є свої переваги.

Мерилін Монро своєю фарбованою пергидрольною головкою породила один з найстійкіших міфів останнього часу – чоловіки, як, втім, і Фортуна віддають перевагу блондинкам. По крайні мірі, самі Мерілін удача з успіхом посміхнулися тільки після того, як вона розлучилася з темним кольором волосся.

З тих пір сотні жінок б’ються над знебарвлення свого волосся в надії знайти заповітну владу над чоловіками і долею. А власниці натурального світлого волосся зверхньо поглядають на своїх темноволосих сестер.

Хоча міф про поголовну привабливість блондинок викликає все ж деякі сумніви. Якщо це так, то чому вже котрий рік на всіх світових конкурсах краси перемагають темноволосі красуні?

Брюнетки стервозні?

Скільки я не розмовляла з чоловіками, більшість з них малювала образ типової блондинки як ніжного і лагідного створіння, який підкорює своєю жіночністю. Хоча багато хто з моїх приятелів і відзначали підвищену примхливість світловолосих панночок. Але при цьому, за словами тих же приятелів, блондинки набагато легше йдуть на примирення і абсолютно незлопам’ятні. Крім того, прийнято вважати, що блондинки більш беззахисні, менш пристосовані до життя, їх хочеться опікувати, оберігати і пестити.

Брюнетки ж, на думку більшості представників сильної статі, мають більш сильний і жорсткий характер, і до того ж стервозні. Але, правда, як запевняють ті ж чоловіки, власниці темноволосих шевелюр більш жагучі й винахідливі в ліжку. Взагалі, на думку більшості, темноволосим панночкам відводиться роль сильної, ділової, упевненої й фатальної жінки, яка може самостійно пробитися в житті.

На жаль, жодних наукових досліджень, що підтверджують або спростовують ці подання, не існує. Особисто мені доводилося зустрічати натуральних блондинок, які як підтверджують розхожі уявлення, так і начисто їх спростовують.

Моя знайома Віра – натуральна блондинка з рішучим характером і манерою поведінки більше нагадувала чоловіка. А вже по мірі стервозності і вміння добиватися поставленої мети заткне за пояс будь-яку брюнетку. А моя подруга, володарка темно-каштанового волосся, навпаки, жодного питання не може вирішити самостійно і чоловікам доводиться постійно її опікувати. Подібних прикладів існує безліч.

- Твердження про те, що блондинки менш пристосовані до життя, а брюнетки твердіше стоять на ногах, частково вірне. Але в цілому уявлення про біляву даму, як про вкрай м’яку і жіночну особу в першу чергу продиктовано стереотипами, – вважає психотерапевт Андрій Константинов. – Наприклад, будь-який перукар скаже, що навіть на дотик біляве волосся м’яке, пухнасте, легке. Чорні ж – більш жорсткі, уперті і неслухняні. В результаті від власниць того чи іншого кольору волосся ми підсвідомо чекаємо відповідної поведінки. Тим самим фактично нав’язуючи його їм.

Блодинка значить, дурна?

Один з найпоширеніших стереотипів свідчить, що всі власниці світлого волосся інтелектом не блищать. Передбачуваної тупості блондинок присвячено безліч анекдотів. І треба визнати, що багато представниць цієї частини прекрасної статі і справді деколи демонструють чудеса дурниць.

Пам’ятаю мою біляву однокурсницю Оленку, яка з осмисленням могла говорити тільки про дві речі – одяг і кавалерів, викладач російської літератури попросив “зробити щось зі своєю інтелектуальною невинністю”. Леночка в курилці потім довго обурювалася зробленою їй пропозицією. І при цьому не без гордості відзначила, що зі своєю цнотою розлучилася і “без безглуздих рад цього пошляка”. Слово “інтелектуальна” її свідомість просто проігнорувало.

Хоча та ж сама Віра, про яку я вже згадувала, славиться особливо глибокою інтелектуальністю.

Наукових ж доказів слабості мізків у блондинок поки не існує. Більш того, американські дослідники провели тест на інтелект серед жінок. І в результаті вищі оцінки одержали … блондинки і брюнетки. Друге місце посіли шатенки. А найменш кмітливими були визнані рудоволосі.

На думку ж російських учених, блондинки здобули славу дурних осіб через своє парадоксальне мислення. Справа в тому, що, як запевняють фахівці, у блондинок у силу гормональних відмінностей більш яскраво виражена суто жіноча логіка, що й приводить до своєрідного напряму думок.

Блондинки більш сексуальні?

Незважаючи на усталену думку про темпераментністьі брюнеток, блондинки, тим не менше, багатьма все одно вважаються більш сексуальними.

Експеримент, проведений англійськими вченими, частково підтверджує міф про сверхсексуальність власниць світлого волосся.

Спочатку учасникам експерименту показували брюнеток і блондинок на фотографіях і відеозаписах. Більшості чоловіків до смаку припали брюнетки.

Після цього в зал були запрошені вісімдесят дівчат з різним кольором волосся. І тут-то аж 85 відсотків учасників експерименту проголосували за блондинок і рудих.

Вчені пояснили таку мінливість думок феромонами – специфічними речовинами, які виділяються через пори шкіри. Саме феромони, запах яких несвідомо вловлюється, і привертають один до одного закоханих. Так от, виявилося, що натуральні блондинки і руді виділяють феромонів в шість разів більше, ніж брюнетки. Можливо, саме тому і народився міф про те, що “джентльмени віддають перевагу блондинкам”

Сплять з блондинками, а одружуються на брюнетках?

Однак, як показують численні опитування, серйозних стосунків ці самі джентльмени із блондинками воліють не заводити. Тобто мати коханку-білявку – це будь ласка, а от під вінець вже краще із брюнеткою.

Так, наприклад, згідно з дослідженнями, результати яких були озвучені на британській телекомпанії “Скай ньюз”, майже 40 відсотків опитаних заявили, що воліли б мати роман з блондинкою, 22 відсотка погодилися б завести інтрижку з рудою. Крутити романи з брюнеткою захотіли лише 13 відсотків, а з шатенками взагалі вдвічі менше. Але коли мова зайшла про офіційне оформлення відносин, 30 відсотків побажали, щоб дружина була брюнеткою, 27 відсотків захотіли пов’язати долю з шатенкою і лише 15 відсотків висловилися за те, щоб назвати дружиною блондинку.

Приблизно такої ж думки, як виявилося, дотримуються німецькі та російські чоловіки.

Психологи пояснюють це тим, що брюнетки справляють враження більш серйозних і надійних жінок. А генетики вважають, що прагнення будувати сім’ю з брюнетками закладено в чоловіках природою. Справа в тому, що блондинки вважаються носіями слабших генів, а брюнетки більш сильних. А тому потомство брюнеток з більшою ймовірністю буде більш сильним. Тому сильна стать підсвідомо і прагне будувати сім’ю з темноволосими жінками.

Кому ж чоловіки все-таки віддають перевагу?

Як стверджують все ті ж вчені брюнетки більше по серцю представникам сильної статі, які звикли жити в строго логічній системі. Ті ж, хто живе більш інтуїтивно, у 65 відсотках випадків вибирають натуральних блондинок. Цікаво, що в чисто чоловічому середовищі (армія, чоловіча зона) образ прекрасної дами майже завжди має світле волосся.

Проте остаточно визначити, які чоловіки яких дам, вважають за краще все-таки нелегко. Оскільки реальне життя рідко укладається в строгі правила. Так, Джон Леннон,  вимагав, щоб його перша дружина перефарбувалася в блондинку. Але після того як вона це зробила, він закохався в пекучу чорняву брюнетку Йоко Оно, на якій і одружився.

Знаєш?

Якщо вірити антропологам, власниці світлого волосся з’явилися тільки в кінці льодовикового періоду в результаті рідкісної мутації.

А вже до 2202 року, запевняють німецькі вчені, блондинки остаточно зникнуть з лиця Землі. Тільки за останні 50 років число блондинів і блондинок скоротилося з 49 до 14 відсотків від загального числа жителів планети.

Причин кілька. По-перше, щоб дитина народилася блондином, в обох батьків повинне бути світле волосся. Оскільки від брюнетів завжди народжуються темноволосі діти. Але в останні п’ятдесят років зросла кількість міжнаціональних і міжрасових шлюбів. Крім того, в країнах, де переважає темний колір волосся, населення неухильно зростає. А ось європейці – німці, скандинави, росіяни, носії “білявого гена” – все частіше обмежуються однією дитиною. Остання людина зі світлим волоссям народиться, на думку вчених, у Фінляндії, де проживає найбільше число світловолосих людей на душу населення.

Підсумуємо?

Переваги блондинок:

1. Вони зустрічаються рідше, тому привертають до себе увагу.
2. Блондинки зовсім не самі тупі. Серед них так само, як і серед дівчат з будь-яким іншим кольором волосся, зустрічаються і розумні, і дурні.
3. Вони викликають довіру в оточуючих.
4. З блондинками частіше і легше знайомляться, у них багато друзів і шанувальників.
5. Для того щоб виглядати яскраво, блондинці не потрібно сильно фарбуватися. Легкий макіяж і красиво укладене волосся – і блондинка ловить на собі захоплені погляди чоловіків! Щоб стати сексуальною, їй достатньо лише нафарбувати губи червоною помадою, надіти обтягуючий одяг і встати на каблуки.
6. Блондинки виглядають молодшими брюнеток, але тільки в тому випадку, якщо світлий колір волосся жінці дійсно йде.
7. Зі світлим кольором волосся у чоловіків асоціюється м’якість, ніжність, жіночність, доброта і життєрадісність.
8. Добре виховані блондинки швидко і легко розташовують до себе людей.
9. Блондинку легше помітити в натовпі.
10. Блондинка – це символ жіночої сексуальності. Згадайте Мерилін Монро, Памелу Андерсон, Шерон Стоун.

Переваги брюнеток:

1. Про них не ходять дурні жарти, і люди не сприймають брюнеток стереотипно, як блондинок.
2. Брюнетки виглядають розумнішими і інтелігентніше.
3. З блондинкою легше завести відносини, за серце брюнетки доведеться поборотися.
4. Брюнетки – натури пристрасні, спекотні, розумні, стильні, стервозні, загадкові та винахідливі.
5. Брюнетки володіють яскравою контрастною зовнішністю.
6. Вони можуть користуватися яскравою косметикою і при цьому не виглядати вульгарно.
7. У брюнеток менше настирливих шанувальників і непристойних пропозицій з боку чоловіків.
8. Їх рідше підозрюють у зрадах, а значить – менше влаштовують сцен ревнощів.
9. Брюнетці легше загубитися серед людей, а це іноді потрібно.
10. У брюнеток красиво і природно блищать волосся, що викликає заздрість оточуючих жінок.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Блондинки vs брюнеток