Що не дарувати дівчині в День Святого Валентина? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ти не перший, хто ламає голову над тим, що ж подарувати коханій на День Святого Валентина. Чоловіки всієї планети збилися з ніг у пошуках нетривіальних романтичних подарунків. Щоб трохи полегшити твою долю ми опитали дівчат і з’ясували, чого точно дарувати не слід. Якщо не хочеш залишитися без сексу в це світле свято, не варто дарувати дівчині:

1. Кухонне приладдя

Каструлі, сковорідки, сервізи та набори рушників оцінить хіба що твоя бабуся, але ніяк не пекуча брюнетка в самому розквіті років. Панночкам найменше хочеться відчувати себе куховарками. Так що викреслюй зі свого списку цей “корисний подарунок”.

2. Куховарську книгу

Такий подарунок схожий до кухонного начиння, що натякає, що місце жінки – на кухні. До того ж, якщо твоя дівчина частенько сідає на дієту, то дарувати барвисту куховарську книгу як мінімум блюзнірство. А якщо вона не вміє готувати, то такий подарунок буде розцінений як натяк: мовляв, пора б, люба, навчитися варити борщ.

3. Гантелі, тренажери

Твоя подружка завжди у відмінній формі навіть, якщо це не так. Повір, вона і сама знає, що варто було б “підкачатися”. Так що необов’язково нагадувати їй про це, тим більше в День Святого Валентина.

4. М’яку іграшку

Ми не знаємо хто запустив слух, що жінкам подобаються плюшеві ведмедики і рожеві зайці, але це пора припиняти. Дев’ять дівчат з десяти зізналися, що вже втомилися отримувати іграшки в подарунок. Зрештою твоїй дівчині не 15 років (ми дуже на це сподіваємося) і вона, якщо і грає, то вже із зовсім іншими іграшками.

5. Секс-іграшку

Це спірний пункт. Рівно половина опитаних дівчат зізналися, що зовсім не проти отримати в подарунок “милу еротичну іграшку”. Однак, не варто забувати про другій половині, яка відповіла категоричне “ні”. Тут ми не можемо дати тобі однозначну рекомендацію, дій за обставинами. Але хочемо попередити. Коли будеш вибирати своїй дівчині в подарунок щось пікантне, пам’ятай, що в твоєму чоловічому розумінні “мила еротична іграшка” може означати щось екстремальне для неї. І що вона потім буде робити з великим чорним дилдо?

6. Дешеву біжутерію або підробки

Практично всі жінки люблять діаманти. Якщо твоя дівчина каже, що не любить діаманти, значить їй їх просто поки не дарували. Дешеві прикраси для дешевих жінок. А адже твоя – не така? Ото ж. Це ж відноситься і до дешевої туалетної води.

7. Засоби гігієни або “вікову” косметику

Дезодорант або крем від зморшок дивним чином здатні позбавити тебе сексу на тиждень. Ось такі фокуси.

8. Канцелярське приладдя

Прибережи скріпки і пенали для сестричок, племінниць або дітей її найкращої подруги.

9. Класику порно

Ти довго збирав цю колекцію. І дуже трепетно ставишся до неї. Але як ти до такого додумався, друже?!

 10. Найгірший подарунок – відсутність подарунка

Це ти своїм друзям можеш розповідати, що День Святого Валентина це чистої води комерція і маркетинг. Але ми дуже сумніваємося, що твоя улюблена розділить цю точку зору. Так що не будь занудою і вирушай на пошуки романтичного подарунка.

Виняток із правил: будь-який з перерахованих вище подарунків можна і потрібно дарувати, якщо дівчина сама попросила вас про це.

Що ж варто дарувати? Трійка бажаних подарунків виглядає так:

1.Романтичну вечерю або нестандартний сюрприз (катання на конях, майстер-клас для двох з гончарної майстерності, дегустація вин для двох, тайський масаж стоп або, нарешті, прискорені курси миловаріння)

2. Романтичну поїздку

3. Нижню білизну


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що не дарувати дівчині в День Святого Валентина?