Дружба між чоловіком і жінкою існує? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Твоєю дружбою з протилежною статтю керує сексуальний потяг, незалежно від того, самотній ти на даний момент, або перебуваєш у відносинах.

Однак, як показало дослідження, жінки насправді сприймають дружбу з чоловіком, як виключно платонічні відносини. Але дівчата починають сподіватися на більше за умови, що їх поточні відносини зазнали краху.

Під час експерименту, вчені попросили 88 пар друзів визначити ступінь потягу їх один до одного в анонімній анкеті.

Як виявилося, чоловіки набагато частіше відчувають сексуальне тяжіння до своїх подруг і хотіли б сходити з ними на побачення, ніж жінки.

Також вчені з’ясували, що чоловіки впевнені, що їхні подруги в більшій мірі зацікавлені в них, як у потенційних партнерах, ніж це було насправді. У більшості випадків, дівчата навіть не здогадувалися про подібну ситуацію.

На другому етапі експерименту дослідники опитали 140 одружених чоловіків і жінок, і їх друзів. У цьому випадку ступінь сексуального потягу одне до одного була рівна.

Також Автори дослідження впевнені, що саме завдяки кіно телебаченню в розум людей була впроваджена ідея про те, що звичайні друзі без проблем можуть стати «друзями по сексу».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Дружба між чоловіком і жінкою існує?