Чому жінки кидають чоловіків? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ми склали список жіночих скарг на чоловіків. Давайте подивимося, що з цього вийшло.

Отже, не дивуйся, що я тебе кинула, якщо ти:

1. Не в змозі прийняти жодного більш-менш серйозного рішення

Якщо при слові “відповідальність” по твоїй шкірі біжать мурашки, а коліна по зрадницьки тремтять, якщо прийняття всіх ключових рішень ти перекладаєш на дівчину, то повір, розв’язка близька.

2. Не в змозі зрозуміти, що тобі потрібно

Мене завжди зворушували і розчулювали чоловічі заяви: “Вона не може дати мені те, що мені потрібно”. У мене тільки одне питання: а ти сам знаєш, ЩО тобі потрібно. Щоб отримати бажане, потрібно хоча б знати, що це. І якимось чином це висловити.

3. Ти не приділяєш їй уваги

А потім дивуєшся, звідки троянди на столі, і хто це їй весь час надзвонює. Дівчатам увага життєво необхідна. І якщо цієї самої уваги вони не отримують від бойфренда, то починають шукати його на стороні: фліртувати з колегами, знайомитися на вулицях … Словом, конкуренція підвищується. І це прямий наслідок твоєї вічної зайнятості.

4. У вічному пошуку ідеалу

“Вона повинна бути мініатюрною блондинкою, неодмінно з небесно-блакитними очима, третім розміром грудей, ногами від вух …” І далі по тексту. Найцікавіше, що нерідко ж зустрічаються такі дівчата, але от тільки вона може бути розумніше, ніж тобі хотілося, або розкутіше, ніж передбачалося. І тут починається пілеж … “Я-то думав, що ти така, а ти-то виявилася …” Ідеалів не існує і їх пошук – лише спроба замаскувати боязнь відносин в принципі. Адже раз вона не підійшла, то можна відразу розлучатися. І ніякої тобі близькості і відповідальності. До речі, про близькість.

5. Не вмієш відкриватися

Коли довго перебуваєш поруч з людиною, яка не пускає тебе навіть на поріг своєї душі, то розставання – лише питання часу.

6. Вважаєш, що відносини повинна будувати виключно жінка

Так, жінки гнучкіші і тонші, і вони більшою мірою працюють над відносинами. Але для цього необхідні ДВОЄ. Взаєморозуміння не падає з неба, у відносини потрібно хоч трохи вкластися.

7. Не задовольняєш мене в ліжку

Ти не приділяєш часу попередніми пестощів, а після кульмінаційного моменту, причому зауваж, з твого боку, відразу на бічну і спати? І ти ще дивуєшся, що твої стосунки не складаються?


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому жінки кидають чоловіків?