Навіщо дівчині косметичка? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

«… Для косметики!», – Звичайно ж дотепно відповіси ти, але будеш прав всього лише відсотків на 10, не більше. Дарина Кветкіна з істинно жіночою витонченістю пояснить тобі, чому цей аксесуар так важливий для сучасної дівчини. Читай, слухай, запам’ятовуй – жінки не так часто готові ділитися своїми таємницями!
«Косметичка – потужна зброя жінки. У ній знаходяться такі темні таємниці, про які краще не знати », – казав герой картини про те, як позбутися хлопця за 10 днів.

Ти дійсно думаєш, що дівчина напихає косметичку всілякими засобами краси, щоб бути чарівною в будь-який час доби і пестити твій погляд двічі подовженими віями? Або готується до стихійного лиха та пакує припаси і корисні дрібниці, щоб протриматися в надзвичайних умовах тиждень, поки її не знайдуть рятувальники?

Ні, все значно складніше. Косметичка потрібна жінці для спілкування. Так-так, саме для спілкування. А також взаємодопомоги, дружби і соціалізації.

Поміркуй сам. Навіщо кожен день твоя дівчина носить із собою анальгін і активоване вугілля? У неї хронічні труднощі зі здоров’ям та раптові розлади? Це навряд чи. Швидше за все, вона бере з собою ліки на випадок, якщо хтось поруч відчує себе погано. Підтримати, розрадити, позбавити від зайвого походу в аптеку – ось головна, хоча і не зовсім очевидна, мета твоєї подруги. Простий прийом, зате співробітники завжди знають, до кого можна звернутися, і в колі приятелів можна легко зняти напругу, якщо несподівано хтось розклеївся.

А м’ятні льодяники у строкатій обгортці? Вони для дитини подруги. Або на випадок, якщо в черзі до лікаря незнайомий малюк розридається і буде невтішний – твоя дівчина стане доброю чарівницею, витягне з косметички цукерку і положення буде врятовано.

Дві упаковки серветок, баночка прозорого лаку для нігтів, кілька пилянь, щипці і ножиці, запасні гігієнічні засоби в будь-який день місяця – все це для того, щоб бути корисною або навіть незамінною. Встановлювати зв’язки, підтримувати дружбу – з товаришами по службі, подругами друзів, як і, загалом, з усім світом.

Та й з тобою вона цілком може налагодити спілкування, користуючись своєю косметичкою. Як героїня вищезгаданої стрічки. Адже перед тим, як вона вирішила позбутися хлопця за 10 днів, вона його успішно підчепила. Залишивши в його будинку косметичку з візитною карткою. Героєві нічого не залишалося, як передзвонити, але ж він навіть не брав її номер!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Навіщо дівчині косметичка?