Серйозні відносини покращують секс? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Не вір тим, хто стверджує, що серйозні відносини з дівчиною негативно відображаються на сексуальному житті.

Ті, хто є в традиційних романтичних стосунках, не тільки більше займаються сексом, але й більш задоволені своїм сексуальним життям, у відповідності з даними дослідження, опублікованого в журналі »Journal of Sex Research».

В опитуванні взяли участь 376 осіб, половина з яких була в традиційних відносинах, а друга половина – практикували «секс по дружбі». Випробувані відповідали на питання: як часто вони займаються сексом; ступінь близькості зі своїм сексуальним партнером; задоволеність відносинами.
У результаті вчені з’ясували, що у тих, хто віддає перевагу вільні стосунки, в середньому протягом життя було 6.37 сексуальних партнерів, а у тих, хто схильний до офіційних відносин – 1.9.

«Не можна з упевненістю сказати, який тип відносин є правильним, а який – ні. Проте дослідження показало, що люди, що перебувають в традиційних відносинах щасливіші, і задоволені своїм сексуальним життям », – повідомляє автор дослідження Джастін Лемайер.

Пари, що перебувають в серйозних відносинах, відвертіше один з одним, коли справа доходить до обговорення їх сексуальних уподобань і фантазій.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Серйозні відносини покращують секс?