До чого приводить переїдання? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У нашій країні увійшло в звичку по святах переїдати, причому так, що потім доводиться звертатися за допомогою до лікаря. Переїдання, як відомо, призводить до ожиріння, хоча це не єдина проблема, що виникає після систематичного переїдання.

У вік глобалізації ходити пішки люди практично розучилися, особливо у великих містах. Це неминуче призводить до накопичення калорій в організмі, які перетворюються в жировий шар, подібно ведмедям. Але на відміну від ведмедів, цей жировий шар не допомагає людині пережити зиму, а навпаки, губить її здоров’я. Але чому ж у багатьох людей виникає апетит, який неможливо приборкати і доводиться через це постійно переїдати? За відчуття голоду і ситості відповідає нервова система, а точніше гіпоталамус, який дає сигнали організму, коли потрібно підкріпитися і коли вже достатньо їсти. Але дуже часто цей орган може давати помилкові сигнали, наприклад, якщо маленьку дитину насильно примушують їсти, щоб вона виросла великою. Дитина в результаті набуває почуття постійного голоду, через що змушена постійно їсти, причому всі підряд. Коли ця дитина стає дорослою, її апетит тільки збільшується через збільшення маси тіла і енерговитрат.

Але чи завжди переїдання призводить до ожиріння? Ні, не завжди, але проблем у людини, яка зовні виглядає стрункою, не менше зі здоров’ям. Через постійні навантажень на печінку, шлунок, порушується робота цих органів, що може привести до виразки шлунку, накопичення каменів або гастриту. Серцево-судинна система теж отримує сильний удар, адже кровоносні судини забиваються бляшками холестерину, внаслідок чого порушується нормальний кровообіг. Люди, які постійно передають, завжди страждають підвищеним артеріальним тиском, що не рідко призводить до гіпертонічних криз. Надлишок вуглеводів в організмі дуже часто призводить до цукрового діабету.

Багато людей помилково думають, що рідкісні переїдання, як правило, по святах, не впливають на організм. Під час застілля, коли ще й присутній алкоголь, людський організм ще більше піддається навантаженням, ніж під час регулярного переїдання.

Для того щоб не мати проблем зі здоров’ям і зайвою вагою, прагніть більше рухатися. Після рясного обіду не потрібно відразу ж лягати спати, краще посидіти або піти на прогулянку з собакою.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини До чого приводить переїдання?