Топ-5 речей, яких ви не знали про Париж PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Не дивлячись на те, що Париж є чи не найвідвідуванішим туристами містом світу, існує безліч фактів про це місто, які залишаються маловідомими. У цій статті викладається п’ять таких фактів, які будуть цікаві всім – як тим людям, хто вже був у Парижі, так і тим, хто ще тільки туди збирається.

Ейфелева вежа будувалася на термін у 20 років

Густав Ейфель, створюючи конструкцію, відому зараз, як Ейфелева вежа, навіть не припускав, що вона буде стояти десятки років. Взагалі кажучи, цей проект розрахований був всього на 20 років, і створювалася Вежа тільки лише в якості експоната чергової Всесвітньої Виставки (Exposition Universelle). Будівництво було закінчено в 1889 році, і після цього Ейфелева вежа використовувалася так само як арка для святкування сторіччя Французької Революції. Після того, як термін експлуатації підійшов до кінця, влада вирішила залишити вежу. По-перше, для залучення туристів, по-друге, для використання її для радіотехнічних потреб.

Перший стриптиз станцювали в Парижі

Так, це трапилося в 1894 році, а до цього на різних Паризьких шоу, включаючи Moulin Rouge, танцювали хоч і не дуже, але все ж одягнені дівчата. З кожним роком одягу на них залишалося все менше, поки до 1894 року не трапилося “оголення”. Напевно, цей рік можна вважати початком сексуальної революції, як вважаєте?

До речі, знаєте, що являв собою подібний стриптиз в 1894? Ні, це було не повільне роздягання під музику. Все обставлялося так, начебто жінка помічала блоху в своєму одязі, і потім починала скидати шати до тих пір, поки не залишалася зовсім без одягу.

Французи – більш сексуальні, ніж всі інші

У сенсі, секс у них буває частіше, ніж у представників інших націй, з розрахунку на рік. Не так давно компанія Durex (всі ми знаємо, що вона виробляє), опублікувала дані свого “Сексуального огляду”. Так от, згідно з цим звітом, у французів секс дійсно буває частіше, ніж у населення інших країн (у звіті наводилися дані по 22 країнам). Знаєте, скільки разів у році середньостатистичний француз займається сексом? 167 разів! Явно більше, ніж нещасні пару раз на тиждень у більшості інших націй.

Місто Світла – електрика ні при чому

Так, прізвисько Парижа, Місто Світла, не має ніякого відношення до нинішньої ілюмінації. Так можна було б назвати будь-яке інше велике сучасне місто. Вся справа в тому, що раніше Париж був центром освіти, мистецтва і філософії. Зараз його значення в цьому плані трохи нижче, але раніше це був дійсно культурний світоч. Ось тому-то місто і отримало таке красиве прізвисько.

Сучасний Париж спроектований для війни

Точніше, не для війни, а для “стратегічних цілей”, як говорив Наполеон 3. У середині 19-го століття було вирішено модернізувати Париж, ввівши “стратегічні поліпшення”. Ці поліпшення включали в себе розширення і випрямлення вузьких вуличок Парижа. Було вирішено зробити все так, щоб місто залишалося красивим, але, тим не менш, функціональним в плані можливого ведення бойових дій.

Адже широкі вулиці складніше забарикадувати, і військовому транспорту набагато легше.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ-5 речей, яких ви не знали про Париж