Топ-5 правил здорового харчування PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кожен з нас знайомий з основними правилами здорового харчування. Але ми не раз стикаємося з труднощами на шляху до правильного харчування. Як же все-таки привчити себе правильно харчуватися? Ми поділимося з тобою порадами експертів в області дієтології.

1.Відмовся від перекусів з нудьги. Їжу варто приймати тільки тоді, коли відчуваєш почуття голоду, а не тоді, коли тобі нудно і хочеться просто щось пожувати.

Не потрібно наїдатися до повної ситості, а за столу варто вставати з легким відчуттям голоду. Завжди пам’ятай, що відчуття ситості приходить через 10-15 хвилин після прийому їжі.

2. Не доїдай все, що є на тарілці. Відучи себе від звички з’їдати все до останнього шматочка. Завжди орієнтуйся на свої відчуття, якщо відчуваєш, що вже наївся, зупиняйся і вставай з-за столу.

Також переїданню сприяють трапези за переглядом телевізора або за комп’ютером. Місце для вживання їжі – це кухня, і бажано, щоб від прийому їжі нічого не відволікало.

3. Внеси у свій щоденний раціон фрукти і овочі. Намагайся з’їдати по одному (краще, звичайно, більше) овочу і фрукту за кожний прийом їжі. Таким чином, ти будеш не тільки отримувати велику користь від овочів і фруктів, але ще зможеш вживати менше калорійної і не завжди корисної їжі.

Частіше роби салати з овочів і фруктів, додавай їх у сендвічі і бутерброди, супи, омлети й інші страви. Тримай на увазі готові до вживання свіжі овочі і фрукти.

4. Зведи до мінімуму харчування у фаст-фудах, а по можливості і зовсім відмовся. Якщо потрібно замінити свій маршрут, який пролягає через спокусливі заклади швидкого харчування, крамниці з хот-догами, шаурмою, сендвічами та іншими подібними продуктами.

Газовані напої, які напхані хімією і цукром, заміни на соки і звичайну воду. Не забувай випивати як мінімум 1,5 літра звичайної води в день.

5. Влаштовуй один, виключно здоровий прийом їжі за день. Це цілком реально! Якщо є можливість, бери з собою на заняття або роботу обід, який буде складатися з корисних продуктів: злаків, овочів, фруктів, нежирного м’яса, риби. Якщо ж ти позбавлений можливості брати з собою обід з дому, то купити все необхідне можна в найближчому магазині. Якщо у твоєму робочому колективі користуються послугами служб доставки їжі в офіси, тоді ти зможеш вибрати здорові продукти з наданого меню.

В якості перекусів відмінно підійдуть горіхи, фрукти, овочі, біо-йогурти. А в зимовий період великий вибір цитрусових зможуть стати не тільки відмінним перекусом на роботі, але і захистять тебе від застуди та грипу.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ-5 правил здорового харчування