Рік Змії: Талісмани для всіх знаків зодіаку PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Хочеш, щоб 2013 був благополучним у всіх починаннях? Дізнайся, якою талісман удачі допоможе саме тобі.

Талісман 2013 року для Овна

Для невтомних представників цього знаку найкращий оберіг – це шпилька, але вона обов’язково повинна бути застебнутій. Якщо хочеться носити її на одязі, то краще віддати перевагу декоративні варіанти, які продаються в ювелірних магазинах або там, де торгують біжутерією. Булавка завжди повинна бути з Овном: нехай просто лежить в сумочці або в кишені – вона обов’язково принесе удачу!

Талісман 2013 року для Тельця

Оберегом для представників цього знака стане будь штучка, зроблена з корала. Це може бути прикраса, декоративний брелок або інший предмет. В ідеалі його повинен піднести хтось близький або улюблений – тоді він буде працювати ще активніше, притягаючи успіх у справах і особистому житті.

Талісман 2013 року для Близнюків

Самий кращий талісман для Близнюків – це звичайне пір’ячко. Кращий варіант – якщо воно буде синім або чорним (таке можна купити в сувенірному магазині), причому його не можна нікому показувати! Якщо ніхто, крім власника, не буде його бачити, воно захистить від будь-яких бід.

Талісман 2013 року для Рака

Для Раків найсильнішим оберегом стане срібне кільце або морська перлина. Це повинно бути прикраса, яке не можна знімати до настання 2014 року. У тих, хто піде цій раді, все в житті буде складатися благополучно і легко!

Талісман 2013 року для Лева

Шляхетний Лев буде черпати свою силу й удачу в золоті: його талісманом стане браслет або ланцюжок з цього металу. Купити прикраса повинен сам представник знака – так його сила буде більш явною. Носити талісман краще не поверх одягу, а під нею, ближче до тіла.

Талісман 2013 року для Діви

Матеріал, який принесе удачу Дівам – це сосна. В якості талісмана можна використовувати будь-який сувенір або виріб, причому оптимальна форма – витягнута. Розташовуватися оберіг повинен поближче до власника: на робочому столі або прікроватной тумби, щоб заряджати людину позитивною енергією.

Талісман 2013 року для Терезів

Добробут, а також удачу в любові і роботі Терезам принесе звичайний камінчик з пляжу, який має обтічну форму і гладку поверхню. Він допоможе також позбутися стресу, достатньо лише кожен день брати його в руку і тримати так кілька хвилин!

Талісман 2013 року для Скорпіона

Для Скорпіонів талісманом стане не предмет чи матеріал, а колір. У гардеробі представників цього знаку повинне з’явитися кілька речей червоного відтінку, які потрібно носити якомога частіше. Білизна та біжутерія – це варіант для тих, кому цей колір здається надто яскравим і недоречним в повсякденному житті.

Талісман 2013 року для Стрільця

Підкова – це символ удачі, який, до того ж, ідеально підходить Стрільцям. Талісман повинен завжди знаходитися при людині, тому добре б придбати кулон у вигляді підкови або невеликий брелок, так як завжди і скрізь носити з собою оригінальне металевий виріб не надто зручно.

Талісман 2013 року для Козерога

Металевий дзвіночок – це те, що зможе принести успіх Козерогам в 2013 році! Потрібно поставити його на поличку в будинку і як можна частіше дзвонити у нього, відганяючи неприємності і проблеми геть.

Талісман 2013 року для Водолія

Картинка з повітряним змієм або хмарою – це найкращий оберіг для Водоліїв. Її потрібно повісити в тому приміщенні, в якому проводиться найбільше часу, щоб заряджатися від неї позитивом і прекрасним настроєм. У цьому випадку успіх і удача не обійдуть представників цього знаку стороною!

Талісман 2013 року для Риб

Талісман для Риб у 2013 році – це невелика морська раковина. Найкраще завжди носити її з собою, наприклад, в сумочці або в кишені. В іншому випадку її енергетики буде недостатньо для того, щоб зробити наступні двеннадцать місяців безхмарними та щасливими.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Рік Змії: Талісмани для всіх знаків зодіаку