Ворожіння на Старий Новий рік PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
  • У ніч з 13 на 14 січня дівчата ворожать на судженого. Domohazyajki пропонують тобі пригадати найулюбленіші ворожіння наших прабабусь.

1. Ворожіння на варениках

Це одне з традиційних ворожінь на Старий Новий рік. Для цього господиня будинку, запрошуюча гостей, готує вареники з картоплею, в деякі з яких кладе начинку у вигляді невеликих сюрпризів. Суть ворожіння в тому, що ніхто не знає, з чим саме йому попадеться вареник, і як раз за його начинці визначають, що людину чекає в майбутньому році.

2. Ворожіння на дзеркалах

Це ворожіння актуально не тільки на Старий Новий рік, а й на Андрія, у ніч перед Різдвом і на Водохреще. Ворожіння на дзеркалах вважається дуже небезпечним, тому далеко не кожна дівчина погоджується настільки випробовувати долю. Беруться два дзеркала (великих і бажано рівної величини), встановлюються один проти одного, висвітлюються двома свічками; найкраще тримати дзеркало проти висвітленому стінного дзеркала так, щоб з направленого дзеркала в стінній утворився довгий коридор, осяяний вогнями. Ворожить дівчина повинна видалити з кімнати кішок, собак, птахів і сторонніх осіб, крім однієї чи двох скромних персон. З боку цих останніх, проте ж, потрібно не дивитися в дзеркало, не підходити до ворожбитів і не розмовляти. І ось в кінці цього коридору і повинен з’явитися суджений; правда, дивитися доводиться іноді дуже довго, і побачити можна не тільки судженого … а й всяку нечисть.

3. Ворожіння на зернах

Дуже легко ворожити на зернах: в банку насипається будь-яка крупа, задається питання, після чого лівою рукою дістають жменю крупи і перераховують зерна. Парна кількість означає позитивну відповідь на поставлене запитання, непарне, відповідно, негативний.

4. Як дізнатися ім’я судженого

Довідатися ж ім’я майбутнього чоловіка простіше простого. Достатньо лише вийти на вулицю і попросити назвати першого зустрічного чоловіка його ім’я.

5. Ворожіння на королів

В ніч перед Старим Новим роком перед тим, як лягти спати, можна покласти під подушку гральні карти із зображенням королів. Вранці, не дивлячись, треба витягнути одну карту. Який король дістанеться, таким і чоловік буде: піки – суджений буде старим і ревнивим, треф – військовий, король черв’яків – молодий та багатий, а бубновий король – бажаний.

6. Ворожіння на кільці

За статтю грають по черзі катають кільце. Якщо воно покотиться до дверей, дівчина скоро вийде заміж.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Ворожіння на Старий Новий рік