Як виглядати молодше? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ти став почувати себе більш зрілим і старим? Можливо, справа не тільки в твоєму досвіді. Ти просто не вмієш доглядати за своєю зовнішністю. Стань на 5 років молодше завдяки цим порадам.

 1. Користуйся кремом. Засобом для шкіри навколо очей можуть користуватися не тільки дівчата. Ти можеш пошкодувати про те, що думав інакше, через кілька років, коли помітиш перші ознаки старіння. З’являються вони саме навколо очей, тому що шкіра там найбільш ніжна і тонка. Тому доглядати за нею потрібно вже зараз. Підбери засіб, який приховає сліди втоми завдяки натуральним компонентам, що входять до його складу.

 2. Перенеси заняття спортом на свіже повітря. Так ти наситиш шкіру киснем і поліпшиш кровообіг. В результаті повернеш особі рум’янець і прискориш ріст волосся на голові.

3. Кинь курити. Ти чув цю фразу багато разів від своїх знайомих. Так може пора послухатися поради? Крім того, що нікотин псує здоров’я, він ще й впливає на стан шкіри. Якщо ти куриш, значить, у тебе жирна шкіра з прищами і чорними крапками на обличчі. Крім того, у тебе давно зник рум’янець з лиця і з’явилися темні кола під очима. Загалом, на цю тему можна говорити нескінченно, але тільки твоя зовнішність від цього не покращиться.

4. Займайся сексом. Навряд чи ти думаєш про вислизаючу молодость, коли фліртуєш з симпатичною дівчиною. Але після сексу з нею згадай про те, що ти відтягнув старість ще на кілька годин.

5. Випрями спину, підкачай зад. Коротше, старайся підтримувати форму, щоб не бути схожим на в’ялого старого.

6. Відбілити зуби, адже жовтизна додає тобі років. Для цього не обов’язково проходити спеціальну процедуру у стоматолога. Достатньо лише користуватися відбілюючою зубною пастою і уникати червоних і коричневих напоїв (кава, чай, газована вода, вино).

7. Підстригтися. Не тільки сивина старить тебе. Стрижка також може додати тобі кілька років. Якщо ти помітив, що волосся стало рідшати, попроси перукаря підібрати тобі правильну зачіску. Зауваж, що довге волосся не завжди приховує залисини, а навіть навпаки можуть їх підкреслити.

8. Поголися. Звичайно, борода робить тебе більш стильним, але не більш молодим. Якщо хочеш скинути кілька років, бритва тобі в руки!

9. Позбудься шорсткості рук. Мозолі і суха шкіра рук не сильно обрадують твою дівчину, коли ти наступного разу будеш намагатися її спокусити. У темряві вона може подумати, що її гладить якийсь старий. Не муч ні себе, ні дівчину – купи крем для рук.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як виглядати молодше?