Як покращити слух? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як тут зберегти слух, коли кругом саббуфери і вувузели? Від такого шуму хочеться поїхати кудись в глухе село. І там вночі безперервно виконувати корисні вправи для відновлення слуху.

Вправа для слуху 1. “Жодної перешкоди на лінії!”

Навіщо це: Щоб навчитися необхідним речам – виокремлювати з потоків звуку той, який вам потрібен.

Техніка: Обзаведіться двома звуковідтворюючими пристроями (підійде, наприклад, стереосистема і стільниковий телефон з динаміком) і приятелем, якому нічим зайнятися. Тепер увімкніть систему і розмовляйте з приятелем під час прослуховування музики, не підвищуючи голосу (можна по телефону). Ускладніть завдання – увімкніть друге джерело музики і продовжуйте розмовляти. Далі дивіться самі – якщо це дуже просто для вас, можете завести разом пожежну сигналізацію, радіовузол і всі пластинки на дідусьовиму патефоні.

Вправа для слуху 2. “Іди на поклик”

Навіщо це: Щоб загострити слух і заодно прокачати навички орієнтування в просторі.

Техніка: Візьміть приятеля з попередньої вправи і змусьте його грати на чому-небудь галасливому (підійде труба або та ж вувузела). Тепер нехай він відійде в інший куток кімнати, пограє на трубі пару секунд, а ви закрийте очі і спробуйте знайти його по звуку.

Вправа для слуху 3. “Чую дзвін і знаю, де він”

Навіщо це: Ви сприймаєте звуки за допомогою свого мозку. Коли звук досягає барабанної перетинки, в мозок відправляє сигнал, який розпізнається і фіксується. Зворотній зв’язок теж працює – якщо ви зможете виділити якийсь певний звук із загального шуму, це посилить концентрацію мозку на ньому.

Техніка: Все дуже просто. Сидячи в кріслі, закрийте очі і зафіксуйте всі звуки, які ви в даний момент чуєте (капання води, муркотання кота, сатанинський хеві-метал за стіною в сусіда). Наступний крок – визначити, звідки виходить який звук і проговорити це про себе. Все трохи складніше, ніж здається на перший погляд – в звукові какофонії легко втратити думку.

Інші вправи для слуху

Хочете розвивати слухову активність мозку і далі? Так легко. Ось ще чотири варіанти вправ для слуху, вибирайте будь-яку:

• навчіться грати на музичному інструменті (підійде навіть скляний трикутник);

• розгадуйте кросворди, вирішуйте судоку, збирайте пазли, частіше беріть в руки кубик Рубіка;

• купіть підручник з алгебри за дев’ятий клас і вирішуйте завдання звідти (зрозуміло, не користуючись калькулятором);

• освойте нове хобі, яке передбачає якусь механічну роботу руками – наприклад, в’язання (тільки нікому не кажіть!).


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як покращити слух?