Як покращити потенцію? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вправи для підвищення потенції запозичені з йоги. Вони активізують кровообіг в області тазу, впливають на нервові сплетення, покращують функцію ендокринних залоз.

Пропонуємо наступний комплекс вправ:

1. Розтирання куприка

У положенні на спині ноги зігнути в колінах, руки покласти за голову. Подихати животом 12 разів у швидкому темпі. Потім 24 рази чуть – чуть посувати таз в сторони, як би розтираючи куприк.

2. “Плуг”

Лягти на спину головою до стіни (на відстані півметра від стіни). Руки вздовж тіла. Підняти ноги вгору і спробувати шкарпетками доторкнутися до стіни. Якщо вдалося, зафіксувати це положення і просуватися шкарпетками вниз. Залишайся в цій позі. Зробити 4-6 вдихів. Потім повільно зігнути ноги, повернутися у вихідне положення, розслабити м’язи тіла, подихати глибше. Якщо ця вправа добре виходить, можна її трохи ускладнити. На вдиху закинути ноги за голову так, щоб пальці торкалися підлоги. Закрити очі і дихати животом (діафрагмою). Зробити 4-6 вдихів і видихів. Потім на видиху повільно розігнутися так, щоб хребці торкалися підлоги один за іншим. Коли спина ляже на підлогу, випрямити ноги вертикально вгору, зробити глибокий вдих, а на видиху повільно опустити ноги. Розслабити м’язи тіла. Повторити 4-6 разів.

3. “Повороти тазом”

Сісти верхи на стілець  (лицем до спинки). Тримаючись за спинку, обертати таз по колу. Дихати животом і під час видиху різко втягувати задній прохід (анус). Обертання тазу здійснювати дуже плавно. Під час одного обертання встигнути вдихнути і видихнути. Повторити 8-16 разів. Сісти, повністю розслабитися.

4. “Кобра”

Положення тіла імітує позу кобри. Лягти на живіт, руки зігнути, долонями упертися об підлогу на рівні пахв, лікті підняти вгору. Ноги випрямити і стулити, шкарпетки витягнути. Під час вдиху поволі підняти голову. Спираючись на руки, підняти плечі. Дихання на кілька секунд затримати, голову відкинути назад. Під час видиху опустити груди і голову, полежати, розслабивши м’язи. Повторити 4-8 разів.

5. “Протряска”

Встати на відстані півкроку від стіни (обличчям до стіни) так, щоб, злегка спираючись пальцями рук об стіну, було зручно переступав з ноги на ногу, не відриваючи носки від підлоги. Своєрідний біг на місці.

6. “Лук”

Лягти на живіт. Зігнути ноги в колінах, підняти їх і взяти руками за кісточки. Під час видиху підняти ноги вгору. Опустити ноги, полежати, розслабившись, спокійно подихати. Якщо важко дістати, кісточки можна скористатися поясом або рушником. Повторювати спочатку 4 рази, а потім довести повтор до 12 разів.

7. “Уддіяна”

Втягування живота. Встати, ноги нарізно на ширині плечей. Після вдиху і повільного видиху тулуб слід нахилити трохи вниз, долоні покласти на стегна і при затримці дихання втягувати низ живота. Підігнути коліна і підвести плечі. Втягнути живіт. Під час затримки дихання потрібно намагатися втягувати анус (задній прохід). Повторити від 3 до10 разів.

8. Масаж

Масаж проводиться пальцями. Активна дія рук стимулює кровообіг, запобігаючи застій крові в організмі, покращує загальний стан і окремі функції.

Вплив здійснюється в основному подушечками великих пальців, розташованих перпендикулярно поверхні тіла. Точки, що підвищують потенцію, розташовуються на крижах зверху вниз на відстані 2-3 см від середньої лінії. Точки парні. З кожної сторони розташовується по 4 точки.
На крижах розташовуються і точки, що підсилюють ерекцію: від нижньої точки, згаданої вище, під кутом в 45 градусів розходяться вгору. Точки парні, розташовуються на тому ж рівні, що і попередні.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як покращити потенцію?