Як правильно бігати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Все колись доводиться робити вперше, а починати завжди непросто. Давно мріяв зайнятися бігом, та так щоб всерйоз? Ми тобі в цьому допоможемо.

Найважливіше  – поступове збільшення навантаження. Навіть якщо ти відчуваєш в собі сили сходу пробігти десяток кілометрів, робити цього не варто. Може твої м’язи і готові до цього, а, наприклад, св’язки і сухожилля – ні. Незабаром біг увійде в твоє життя і стане її частиною, але не підганяй події.

1 етап

Починай заняття бігом з ходьби. У перший тиждень занять ходи в швидкому темпі по 20-30 хвилин, тричі на тиждень. На другу семиденку збільш кількість тренувань до 4-х, а тривалість до 35-40 хвилин.

2 етап

До третього тижня розбавляй свої прогулянки бігом. Перші 10 хвилин ходи, потім чергуй ходьбу і біг у співвідношенні: хвилина бігу, дві хвилини ходьби. Тримай такий ритм протягом 10-15 хвилин, і заверши десятьма хвилинами ходьби.

3 етап

На четвертому тижні зрівняй співвідношення ходьби і бігу. Чергуй дві хвилини ходьби і дві хвилини бігу. Інтервали можуть бути більшими чи меншими, залежно від твого фізичного стану.

4 етап

Ти продовжуєш тренуватися чотири рази на тиждень. Тепер ти збільшуєш час бігу і зменшуєш час ходьби. Наприклад, дві хвилини бігу і 30 секунд ходьби. Попрацюй в такому режимі ще 3-4 заняття.

 5 етап

Ось тепер ти готовий до того щоб бігати. Якщо хочеш, можеш робити невеликі перерви на ходьбу. Наприклад, кожні 10 хвилин бігу розбавляй однією хвилиною ходьби.

Якщо ти компанійський хлопець, знайди напарника або напарницю для занять бігом. Так буде веселіше, та й компанія дисциплінує – адже якщо ти домовився вийти на пробіжку, не прийти буде неввічливо.

Насолоджуйся процесом. Не перетворюй заняття в обтяжливий обов’язок. Біг повинен приносити задоволення. Думай про ту користь, яку він приносить твоєму організму: ти стаєш здоровіше, сильніше, спалюєш зайвий жир, позбавляєшся від стресу, заводиш нових друзів. Погодься, біг – це здорово!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно бігати?