Як жінки оцінюють чоловіків? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кажуть, жінки «люблять вухами». Звичайно ж, не все так просто! Ми склали список з п’яти пунктів, на які в першу чергу звертають жінки всього світу на побаченні. Готовий? Поїхали!

1. Шкіра

Перед побаченням краще гладко поголитися і добре зволожити шкіру – такий «набір» у більшості жінок на підсвідомому рівні асоціюється з молодістю і здоров’ям і робить тебе більш привабливим, згідно з даними дослідження, опублікованого в «Журналі європейської академії дерматології». Звичайно ж, є жінки, які люблять бородатих чоловіків або без розуму від вусів, але їх не так багато, повір.

2. Зовнішній вигляд

Справа не в тому, що ти повинен виглядати як модель. Але якщо ти доглянутий, виглядаєш презентабельно, твої шанси на вдале побачення або розвиток відносин тільки збільшаться. Опитування 1000 американських жінок у віці від 21 до 54 показало, що найчастіше дами звертають увагу на твоє обличчя, зріст, статуру і одяг.

3. Почуття гумору

Уміння розсмішити її – це тільки половина справи. Жінки також цінують твоє вміння сміятися над собою, реагувати з посмішкою на несподівані життєві повороти. Для дам почуття гумору важливіше розуму, пристрасності, впевненості в собі і щедрості. Що не виключає, звичайно ж, всіх цих важливих сторін твоєї особистості.

4. Розмови перед сексом

Як з’ясувалося, дами воліють побалакати перед сексом, а не після нього. Це розташовує їх до інтиму, що тобі на руку.

5. Надійність

Не важливо, вибирає тебе дівчина своїм супутником на ніч або на все життя, її вибір зупиниться саме на тобі, якщо ти будеш всім своїм виглядом просто випромінювати впевненість. Навіть для дуже незалежної жінки важливе усвідомлення того, що на тебе можна покластися. Будь надійним, безкорисливим – і вона твоя!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як жінки оцінюють чоловіків?