Як познайомитися в інтернеті? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як правильно налагодити контакт у веб-просторі з потенційною дамою серця? Слідуй цим простим правилам – і справа в капелюсі!

1. Напиши їй

Якщо вона тобі сподобалася, не варто «лайкати» її фотографії або підморгувати їй, краще напиши їй повідомлення. Спробуй почати на веселій ноті або зачепити один з її інтересів – ти ж не тільки по фотографіях її вибрав, дай їй це зрозуміти! Задай кілька запитань про неї, трохи розкажи про себе, але не переборщи. І підпишись, бажано, своїм справжнім ім’ям.

2. Обзаведися хорошою фотографією профілю

Фотографія профілю – це по суті твоя візитна картка. Пам’ятай про це і критично підходь до вибору «аватарки».

3. Поділися своїми досягненнями

Акуратно і ненав’язливо напиши про те, що вмієш пекти шикарний празький торт, вирізати фігурки чоловічків з картону або пародіювати Роберта Де Ніро. Такі факти викличуть посмішку на її обличчі і зацікавленість. А ось хвалитися своєю зарплатою, кількістю випитого і розсипом номерів телефонів красунь, мабуть, не варто. А взагалі, головне, будь самим собою. Якщо ти самодостатній і впевнений в собі, дівчата потягнуться до тебе куди швидше.

4. Будь чесний

У своєму профілі краще написати про те, хто ти насправді, а не про хлопця, яким ти хотів би бути. Чесно розкажи про всі свої переваги, про те, що тобі дійсно цікаво. Повір, вона вибере тебе серед тисяч інших.

5. Умій жартувати

Почуття гумору – одне з тих якостей, за якими жінка оцінює чоловіка. Навіщо їй потрібен похмурий чурбан? Вияви ерудицію і почуття гумору. У тих, хто вміє жартувати, як стверджують вчені, хороші гени, а це дуже важлива деталь для будь-якої жінки.

6. Додай червоний

Твої шанси істотно зростуть, якщо на фотографії профілю буде, що небудь червоне – колір сили і сексуальності, який дуже приваблює дам. Так що будь-то червона краватка, светр або навіть червоні шкарпетки – спробуй, червоний пробуджує потрібні емоції і тваринні інстинкти.

7. Зроби перший крок

І не чекай ініціативи від неї. Зачепився за якусь деталь в її «інтересах», і напиши їй. Жінки цінують ініціативу і вже куди менше звертають увагу на безініціативних чоловіків.

8. Не злися

Якщо дівчина відмовила тобі і не хоче продовжувати стосунки, не варто засипати її злісними повідомленнями і вимагати пояснень. Будь вище – відмова є відмова, спробуй забути і жити далі.

9. Не затягуй

Якщо знайомство склалося вдало – швидше запрошуй дівчину на побачення в реальності. Інакше ризикуєш закохатися в придуманий образ.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як познайомитися в інтернеті?