Як з дівчиною провести вихідні? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вирішив провести вихідні з коханою? А чи готовий ти до цього? Зроби вікенд незабутнім. Повір, твоя дівчина тільки цього і чекає!
1. У вир з головою

Ранній підйом, пізній відбій, будильник, завал на роботі, брак часу … У сучасному житті дійсно мало часу на секс, і це факт. Ти просто зобов’язаний вирватися з цієї рутини і прихопити свою обраницю з собою. «Нові місця, нове оточення часто штовхають людей на сексуальні подвиги», – говорить доктор Івонн К. Фалбрайт, автор книги «Доторкнися до мене: Путівник по ерогенних зонах». «Секс стане не тільки приємніше. Ти побачиш, як її відразу потягне на різноманітність ». Давно мрієш, щоб вона приміряла костюмчик медсестри? Мрії збуваються.

2. Бризки шампанського

«Нічого страшного не трапиться, якщо ви пропустите вранці по келиху шампанського», – сміється сексолог Трейсі Кокс. «Або днем. Або ввечері. Головне, купи його заздалегідь, щоб не довелося бігти в магазин в самий відповідальний момент ». Фалбрайт додає: «Якщо ти маєш намір остаточно її підкорити, додай в келих трохи шафрану. Це сама рідкісні і дорогі прянощі в світі. Він не тільки приємно пахне, але і підсилює сексуальний потяг ». Тільки будь пильний, коли відкриваєш пляшку – дивись не випусти пробку декому в око, а то зіпсуєш всю романтику.

3. Нові іграшки

Ось він – твій шанс, маркіз де Сад. Геть правила! «Поекспериментуй: нова позиція, нова техніка чи нова іграшка», – вважає Пола Холл, сексолог і психолог. «Головне, щоб це їй сподобалося». Зайди в секс-шоп, прикупити що-небудь, і ні в якому разі не соромся – і так зрозуміло, що не для себе береш!

4. «Страсна» їжа

Кажуть, що жінки віддають перевагу шоколаду замість сексу. Брехня. Вони хочуть і того, і іншого. Вибирайте їжу, яка вам обом по душі, годуєте один одного через стіл, подурачтесь трохи. Перепелині яйця, піднос з екзотичними фруктами, шоколад і інжир неодмінно піднімуть вам настрій перед головним задоволенням.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як з дівчиною провести вихідні?