Роман із співробітницею. Варто чи ні? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Герої популярного серіалу “Офіс” Джим і Пем – приклад для наслідування для багатьох офісних працівників.Роман на роботі? А чому б і ні – у тебе з нею один графік, спільні інтереси, до того ж вона розумна і приваблива. Головне, не наробити помилок!

Шеф знає про роман? Не приховуй нічого від начальства

У багатьох установах співробітники не звертають уваги на чутки про службові романах, але якщо ж ти відчуваєш, що повинен щось сказати, говори не зволікаючи. У відносинах це має взяти на себе «старший за званням» на роботі. Якщо ж ви обоє перебуваєте на одному рівні, виберіть того з вас, хто довше працює.

Залишайте свої відносини за дверима

Якщо всі знають, що ви зустрічаєтеся, то не варто намагатися це незграбно приховувати від оточуючих, але й виставляти відносини напоказ не потрібно. Намагайся не вдаватися до «сюсі-пусі» і подібним ніжностям на робочому місці. Та й злісні погляди після сварки ні до чого. Ставтеся один до одного виключно як колеги по роботі.

Ніколи не використовуйте службову електронну пошту

Це власність компанії. Так що ніяких особистих листів. Великий ризик, що вашу переписку прочитає весь відділ кадрів і не тільки.

Не загравай з її подружками
Якщо ви розлучилися, ніколи не загравай з її подружками. Добром це точно не закінчиться.

Не кожне захоплення на роботі переростає в службовий роман. Іноді краще залишити все як є, на рівні легкого флірту. Втім, у тебе своя голова на плечах. Користуйся нею!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Роман із співробітницею. Варто чи ні?