Як правильно робити масаж? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Масаж – справа тонка і складна. Для того, щоб стати відмінним масажистом потрібен не один рік. Але що робити, якщо побачення в тебе вже сьогодні ввечері і ти хочеш вразити її чуттєвим масажем? Ось тобі кілька рекомендацій.
Поспішай повільно

«Ключ до успіху – все робити повільно, – радить директор школи спортивного масажу в північному Лондоні Сьюзан Файндлі, – використовуй верхню частину кисті, рухи повинні бути плавними і розміреними і поширюватися по всій довжині м’язів».

Підігрій олію

Уклади дівчину на рушник на живіт на зручній поверхні. Переконайся, що їй зручно. Налий трохи олії в долоні, нагрій її в руках і ніжними рухами розтираю її по тілу.

 Розминай, стискай і пощипуй

Почни з плечей – стискай їх, рухайся до задньої частини шиї, а потім пройдися по кожній з рук вниз до самих кінчиків пальців. Розминай, стискай і ніжно пощипуй пальцями кожен м’яз.

Нижче і нижче

Після рук знову повернися до шиї і пройдися горизонтальними рухами до попереку. Роби кругові рухи, за годинниковою стрілкою, масажуй також, як і руки, але можеш додати і верхні частини долонь, працюючи ними з кожною із сторін спини.

На завершення

Дивись по обстановці, але ми б рекомендували закінчити масаж розминаючи її сідниці. Плавно спустися від хребта до куприка і легкими рухами масажуй те, заради чого весь масаж був затіяний. Головне, не зловживай! Інакше наступного разу може й не бути.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно робити масаж?