Що робити якщо дівчина недотрога? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вона тобі подобається? Може, варто сказати дівчині про це прямо і почати робити якісь кроки? Згідно свіжому дослідженню університету Техасу, жінки схильні недооцінювати інтерес до них з боку чоловіків.

Вчені попросили 199 волонтерів студентського віку (хлопців і дівчат) взяти участь у марафоні трихвилинних «швидких побачень» з представниками протилежної статі. Після кожного такого побачення, учасників просили оцінити себе і партнера.

За результатами досліджень, чоловіки переоцінювали свою привабливість. Так що якщо ти вважаєш себе чарівним, зменшив трохи обертів. Та й жіночий сексуальний інтерес до себе хлопці теж переоцінювали. А ось дівчата навпаки – недооцінювали і себе, і зацікавленість в них чоловіків.

Що ж робити? Будь наполегливий. Жінки грають у недоторканих, намагаючись зрозуміти, хто ж із чоловіків лідер, а хто ні, хто буде боротися за їхню увагу, а хто відразу ж здасться. І все це повелося ще з часів первісного ладу. Еволюція завжди заохочувала більш впевнених у собі, тому як такі чоловіки сміливо могли підійти до будь-якої жінки, а тому у них було куди більше шансів на продовження роду.

Якщо вона вихлюпує тобі в обличчя випивку або відразу ж береться за качалку, навряд чи щось вийде, але якщо вона злегка посміхнеться і скаже «Спасибі, не варто» на твоє перше речення пригостити її, сміливо спробуй ще раз.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що робити якщо дівчина недотрога?