ТОП-10 аргументів на користь сексу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Регулярні заняття любов’ю не тільки приємні, але й корисні. Ми наведемо десять аргументів на користь подібного проведення часу. Отже, секс …

1. Гармонізує відносини
Пари, у яких у спальні панує взаєморозуміння, менше конфліктують і краще розуміють один одного у всіх інших сферах життя.

2. Підвищує імунітет
До такого висновку прийшли вчені факультету психології Вестмінстерського університету. Справа в тому, що позитивні емоції і відчуття, викликані, наприклад, гарною музикою, смачною їжею або сексом з коханою людиною, підвищують опірність організму різним захворюванням, у тому числі застуді і грипу.

3. Допомагає схуднути
За півгодини сексу витрачається близько 85 ккал. Сексолог Патті Бріттон, автор книги «30 днів великого сексу» рекомендує вправи в ліжку, як найприємніший спосіб скинути вагу.

4. Розвиває інтелект
У своїй роботі «Довідник вуайеріст» професор Гамбурзького університету Вернер Хабермел зауважує, що під час статевого акту в крові значно підвищується рівень адреналіну і кортизолу – гормонів, що стимулюють роботу мозку.

5. Полегшує біль
Секс розслабляє нервові закінчення, а вивільнені в нашому організмі гормони задоволення ендорфіни діють як знеболююче. Так що при мігрені і радикуліті не варто відразу ковтати аспірин з анальгіном, краще зайнятися сексом.

6. Знімає напругу
Американський журнал Biological Psychology провів дослідження, в ході якого чоловіки і жінки були поміщені в стресові ситуації. Їм довелося виступати на публіці без підготовки і вирішувати математичні рівняння на час. Ті з учасників, хто займався сексом чотири рази на тиждень або частіше, під час випробувань відчували меншу напругу, ніж ті, хто займався сексом один раз на місяць.

7. Запобігає старінню
Коли нам добре, в організмі поряд з гормонами задоволення ендорфінами синтезуються гормони росту – речовини, що уповільнюють процес старіння, що спалюють жири і зміцнюють м’язи.

8. Стабілізує тиск
Навіть наші бабусі знали, що регулярні заняття сексом приводять у норму знижений тиск, знімають напади плаксивості і нудьги у не в міру вразливих панянок.

9. Підвищує упевненість в собі
Здатність повністю довіряти іншому і не замикатися в собі допомагає вирішити цілий комплекс психологічних проблем, але головне, дарує вам відчуття захищеності і, отже, позитивне ставлення до життя.

10. І нарешті, прикрашає
Британські лікарі Девід Уїкс і Джемі Джеймсон у своїй книзі «Секрети супермолодості» довели, що заняття сексом нормалізують рівень гормонів в крові, а тому значно покращують стан шкіри і волосся.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-10 аргументів на користь сексу