ТОП-10 секс-відкриттів, які робить кожен чоловік PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Чоловік, який тільки-тільки починає інтимне життя, знаходиться під впливом міфів та ілюзій, навіяних різного роду фільмами, журналами, спілкування на форумі і розповідями друзів. Про типові чоловічі помилки і про відкриття в світі “великого сексу” читаємо далі в цій статті.

1. Фільми та реальність – різні речі

Надивившись в юнацтві (та й у дорослому житті, чого гріха таїти) різного роду порнофільмів, у чоловіка може виникнути ряд помилкових тверджень про жінок. Ось найбільш популярні з них:

- Секс закінчується сім’явипорскуванням на жінку,

- Жінка любить ковтати сперму,

- Для анального сексу презерватив не потрібен, можна займатися вагінальним, анальним і оральним сексом, не змінюючи презерватив або зовсім без нього.

Іншими словами, у чоловіка з’являється витончене уявлення про секс, і він не розуміє, чому жінка може відмовитися ковтати сперму і займатися анальним сексом без презерватива. Те ж стосується і відмови від пропозиції зробити мінет в обідню перерву (не прийнявши перед цим душ, природно).

Спочатку виникає подив. Він може порахувати, що ця жінка якась дивна, кинути її, шукати ще і ще, і лише потім зрозуміти, що жінка – це людина, яка любить гігієну, сперма – далеко не сметана, а секс повинен приносити в першу чергу моральне задоволення , а не фізичне.

2. Розмір не має значення

Порнофільми, а також різного роду розповіді про те, що у чоловіка повинен бути статевий орган значної довжини і товщини, а у жінки – пишні груди, осина талія і стрункі ноги, формують у молодої людини неправильне уявлення про дійсність.

Так, багато підлітків і навіть чоловіки вважають, що задовольнити жінку можна тільки великим “достоїнством” (не менше 20 см в довжину), а жінки з невиразними сідницями і маленькими грудьми марні в ліжку.

Але потім з подивом помічають, що головне – не розмір органу, а вміння ним керувати. А для майстерної коханки форми і зовсім не мають значення.

3. Досвід приходить з віком

Спочатку чоловік віддає перевагу молодшим жінкам. І оскільки жінки в дівоцтві і молодості хочуть зустрічатися з чоловіками постарше, то вони знаходять один одного. Логіка представників сильної половини людства проста – чим молодші, тим краще. На підсвідомому рівні спрацьовує ще одна причина – чим молодше жінка, тим вона менш досвідчена, і тим краще він буде виглядати в її очах (точніше, в ліжку).

Однак, «перепробувавши» багато молоденьких дівчат і набравшись таким чином досвіду, чоловік розуміє, що секс з ними не приносить того задоволення, яке хотілося б отримувати. І він починає шукати жінок постарше, з часом усвідомивши, що саме вони можуть доставити йому справжнє задоволення.

4. Я не такий мачо, яким себе вважаю

З часом чоловік починає об’єктивно оцінювати свої можливості в сексі. Адже спочатку юнацький запал і гра гормонів одурманюють свідомість і несуть молоду людину вперед до пригод.

Він вважає себе найсексуальнішим, сильним, дотепним, здатним спокусити будь-яку дівчину. Спочатку так дійсно відбувається, проте з часом одноманітна поведінка і мислення не тільки дратує жінок, але і приїдається самому чоловікові. Він все частіше отримує від воріт поворот, через що змушений переосмислити свій світогляд.

Чоловік розуміє, що мачо в жіночому розумінні – це не тільки накачаний красень, але і душевна людина. І нехай душа не надто асоціюється з мачо, без неї жінку не підкорити.

5. Будь-яку жінку можна спокусити

Чим красивіше жінка, тим сильніше одночасно і хоче, і боїться її чоловік. Це факт. Як і парадоксально те, що красиві жінки часто залишаються обділеними увагою чоловіків.

Сьогодні різноманітні тренінги, навчальння «пікаперскої майстерності» доводять, що не має значення, як виглядаєте ви, і наскільки красива жінка. Головне – впевненість у собі і особливий підхід до жінок. Адже не дарма Агата Крісті одного разу заявила: «Мені завжди було цікаво, чому найгірші з чоловіків викликають інтерес у кращих жінок».

6. Секс на першому побаченні трапляється тільки в кіно

Зрозуміло, секс на першому побаченні буває не тільки в кіно, але і в житті. Однак настільки рідко, що про таку ситуацію можна говорити як про щось з ряду геть виходящого. У той же час, у фільмах і в журналах постійно демонструється зворотне.

І якщо в більш молодому віці перешкодою для швидкого сексу буває квартирне питання, то в старшому віці люди, набравшись досвіду, не поспішають швидко відправлятися в ліжко, якщо це не є їх ціллю. Пояснювати причини цього, думаю, не варто, так як про це багато написано.

7. Секс в автомобілі небезпечний

Оральний секс за кермом автомобіля – улюблена фантазія підлітків, навіяна переглядами кінострічок. Втім, і чоловіки старші про це мріють. Хто дивився фільм «Основний інстинкт-2», зрозуміє причину.

Проте на ділі це не так захоплююче, як здається. Одна справа, коли жінка робить мінет під час простою машини або в автомобільному кінотеатрі. Але оральний секс на автостраді при швидкості вище 100 км / год – це дуже екстремальне задоволення, адже найменша втрата концентрації уваги чревата серйозними наслідками.

І якщо в підлітковому віці у чоловіків спостерігається зневажливе ставлення до життя, то з часом вони починають її цінувати більше. Тому віддадуть перевагу такому екстриму мінєт в спокійній домашній обстановці.

8. Секс утрьох – не кращий експеримент

Багато говориться і пишеться про те, як врятувати розпадаючий шлюб або просто внести пожвавлення в нудне подружнє життя. Серед таких методів називають і секс утрьох, причому найчастіше Ж + М + Ж (для жінки нібито врятувати шлюб важливіше, тому потрібно задовольнити чоловічу примху).

Однак коли в ліжку у подружжя з’являється хтось третій, то можна сказати з високою часткою впевненості, що шлюбу приходить кінець.

Так що подібного роду експерименти потрібно проводити або до шлюбу, або на стороні. Якщо, звичайно, перед весіллям ви з дружиною не домовилися про інше.

9. Одружитися зовсім не страшно

Багато чоловіків помилково вважають, що чим більшу кількість жінок вони спокусять, тим більше задоволення отримають. Як би не так.

Докучливі безладні статеві зв’язки – одна з основних причин, що підштовхують чоловіків до одруження. Дехто, правда, при цьому стверджує, що одне іншому не заважає (тобто коханка – обов’язковий «компонент» подружнього життя), проте з часом розуміють, що отримати задоволення можна і з однією постійною партнеркою.

10. Секс у шлюбі зміцнює почуття

Одне з останніх наукових досліджень свідчить, що пари, одружені, частіше займаються сексом, ніж просто коханці. Чоловік і дружина, за словами фахівців, займаються любов’ю в середньому 2,8 разів на тиждень, у той час як вільні партнери – в середньому раз на 10 днів.

Причина даного явища проста – з законним партнером легше зайнятися сексом в стінах рідного дому, ніж поза ним. До того ж секс з дружиною (чоловіком) надійний і спокійний. Від себе зазначу, що він і безпечний.

Так що поширена думка про те, що шлюб вбиває секс, в корені невірна. І до цього розуміння приходить кожен чоловік, який живе в гармонії зі своєю дружиною.

Підводячи підсумки, зазначу, що всі секс-відкриття, які робить кожен чоловік у своєму житті, позитивні. Так що не варто цього боятися.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-10 секс-відкриттів, які робить кожен чоловік