Які правильно підібрати наручний годинник? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У двадцять першому столітті годинник вже практично перестав бути вимірником часу. Щоб подивитися час зараз ми частіше дивимося в екран телефону, ніж на циферблат годинника. Зараз вони – це вже елемент стилю, статусу, достатку. Але скільки їх повинно бути? З чим їх треба носити?

У відповідності з призначенням, виділяють декілька видів наручних годинників:

Ділові.

Їх надягають під строгий костюм. Як правило, це годинник на шкіряному ремінці, із звичайним круглим циферблатом.

Спортивні.

Кардинально відрізняються від ділових. Масивні, найчастіше протиударні і водонепроникні. Всілякі кнопки та додаткові функції тільки вітаються. Створені для людей, які віддають перевагу спортивному стилю одягу, які ведуть активний спосіб життя.

Повсякденні.

Це якісні, міцні годинники, з набором стандартних функцій; елегантні й гарні, але явно не під костюм. У них можна з’їздити на відпочинок чи сходити в кіно. Можуть бути недорогими, на відміну від ділових і статусних.

Статусні.

Ці часи повинні показати, чого ти в житті добився, твій статус в суспільстві, рівень доходу. Тут треба справляти враження, тому вони повинні бути дійсно дорогими, бажано престижної швейцарської марки, тому що краще них годинникові механізми в світі ніхто більше не робить. Такі речі на зап’ясті розкажуть про становище власника, краще будь-яких слів.

Колір ремінця повинен підходити під ремінь або черевики. Ми рекомендуємо не гнатися за статусними підробками, а купувати годинники відповідні твоєму рівню доходу, навіть незважаючи на те, що якісну копію може відрізнити тільки годинникар, відкривши задню кришку. Годинник повинен носити будь-який поважаючий себе чоловік, не залежно від сфери діяльності і способу життя. А ось що саме тобі потрібно: практичність або статус, вирішувати тільки тобі.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які правильно підібрати наручний годинник?