Як вибрати букет квітів? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зізнайтеся, приємно подарувати квіти дівчині, знаючи які саме вона любить. Якщо ваше знайомство відбулося зовсім недавно, і у вас, наприклад, друга чи третя зустріч, нерозумно буде дарувати дорогий букет квітів. Дівчина, можливо, не зрозуміє проявленої щедрості, відчує себе зобов’язаною, а це викличе відчуття натягнутості і незручності.

Ідеальний вихід – одна красива троянда, але якщо вибираєш квітку червоного кольору, то це є свого роду визнанням в любові. Крім самих квітів, про ваші почуття розповість і їх кількість в букеті. Один квітка означає знак уваги, три квітки у букеті – повага до людини, п’ять – визнання в любові, сім – ви обожнюєте свою дівчину, а дев’ять – що ви біля її ніг. Також ваші сильні почуття до дівчини може передати композиція з квітів у формі серця. Цікавий букет вийде і з троянд червоного кольору з різними відтінками. А так само мило і оригінально виглядає композиція у формі звіряток. Найкраще будуть виглядати букети, квіти в яких одного виду.

На побачення можна принести скромний букет з левкоїв, фіалок, ромашок, маргариток, волошок. Не тягніть величезні гладіолуси. Запам’ятайте головне – даруєте букет квітами нагору, а не вниз. Ніколи не даруйте в’янучої квіти, інакше дівчина прийме це за певний натяк. Зрозуміло, дарувати краще ті квіти, які подобаються жінці. Але якщо смак дівчини ви не знаєте, можна прислухатися до порад фотографів і професійних стилістів, які підбирають букети до кольору очей і волосся.

Якщо ваша обраниця брюнетка – їй підійде букет з яскраво-червоних троянд, великих гладіолусів, жоржин, яскравих орхідей і гвоздик. Яскраво-червоний колір додає брюнетці ще більшу привабливість. Пам’ятайте Кармен? Можете уявити її без червоної квітки в її волоссі?

Якщо ж ваша дівчина світловолоса – то їй підуть квіти ніжного рожевого, білого, світло-жовтого відтінку. Букет може бути з троянд, хризантем, кал, лілій або орхідей, це не має значення. Квіти повинні бути не яскраві і  не відволікати увагу від вашої обраниці. Але бувають винятки – наприклад, якщо ви подаруєте одну яскраво-червоне або помаранчеве троянду, вона, можливо, буде дуже добре виглядати в її руках. Це все справа смаку!

Дівчатам з рудим волоссям підійдуть букети з темних троянд, фіолетових і темних орхідей, фіалок, гіацинтів, гладіолусів і безліч інших квітів. А якщо в букеті присутня ще й зелень, то цей букет підійде і шатенкам. Хоча шатенки воліють букети простих польових або диких квітів.

При виборі подарунка перевіряйте свіжість квітів. Пам’ятайте: бутони, які недавно зрізані – яскраві, не розкрилися, тверді. Буває, що недбайливі продавці наколюють відірвану троянду на гостро заточене стебло. Якщо не придивлятися, таку підроблену квітку не відрізниш від решти. Але якщо заглянете під квітку, то все стане зрозуміло. Такі троянди не будуть стояти навіть добу, а дівчата дотримуються думки, що якщо квіти подаровані з щирими почуттями, вони простоять дуже довго. Тому потрібно вибирати букет ретельно, і тоді квіти будуть радувати вашу дівчину як мінімум тиждень.

Як перевірити свіжі чи квіти?

Роза: бутони повинні бути твердими. Навіть якщо квітка ще не розкривається, але на дотик м’яка, значить троянда не свіжа. Чим вище підняті вгору чашолистки, тим троянда свіжіша.
Хризантема: не страшно, якщо листя зняли зі стебла, вони швидко стають жовтого кольору, а у воді загнивають. Головне, щоб серединка у квітів була такого ж кольору, як і хризантеми, а не чорного.
Лілія: краще брати їх бутонами, на гілці повинні розпуститися одна або дві квітки. Подивіться, якого кольору нерозпущенні бутони, вони повинні бути зеленого кольору. Бутони жовтого кольору не розпустяться ніколи.
Гвоздика: на стеблі не повинні бути поздовжні зморшки, воно повинне бути жорстке. Якщо стебло зів’яло, бутони зав’януть і не розпустяться.

Пам’ятаєте, який би букет ви не подарували своїй дівчині, головне – це увага і почуття. А інше лише квіти! Подаруйте радість коханій, і вона відповість вам тим же!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати букет квітів?