За вижити за компютером? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У наші дні величезну кількість людей, що проживають в мегаполісах, проводять більшу частину робочого часу сидячи за комп’ютером. Само собою зрозуміло, що до кінця робочого дня починає розламуватися спина, в очі неначе насипали пісок, все тіло ниє, а голова болить. Це стосується як офісних працівників, так і фрілансерів, які бажаючи заробити побільше засиджуються за комп’ютером до глибокої ночі. Все це згубно позначається на здоров’ї, знижує працездатність і ефективність праці. Існує декілька нескладних прийомів, використання яких допоможе правильно сидіти за комп’ютером і вчасно робити перерви в роботі.

Компанії, звичайно, намагаються забезпечити своїх співробітників більш-менш зручними кріслами, які досить добре підтримують спину. Але, крім цього, абсолютно необхідно самим стежить за поставою і кожні десять хвилин випрямляти спину. Візьміть це собі за правило і дуже скоро ви будете робити це автоматично. Постійно вправляючись, спина буде менше втомлюватися і надовго збереже гнучкість.

Відрегулюйте висоту свого крісла так, щоб ступні рівно стояли на підлозі, інакше можуть з’явитися болі в колінах, суглобах. З часом це може позначитися і на хребті.

Нехай всі необхідні для роботи предмети знаходяться під рукою, так ви заощадите час для чергового відпочинку. Якщо вам не треба буде кожного разу тягнутися за якоюсь дрібницею на верхню полицю шафи позаду вас, ви не будете відволікатися і швидше зробите роботу.

Миша, клавіатура, графічний планшет завжди повинні знаходиться на одному рівні з ліктем, не вище і не нижче. Якщо ви друкуєте дуже багато тексту і у вас болять зап’ястя, придбайте клавіатуру з підставками для рук.

Якщо є можливість, придбайте широкоформатний монітор, розташуєте його центр рівно по напрямку вашого погляду. Тоді очі і шия будуть менше напружуватися і втомлюватися. Ні в якому разі не наближайте монітор ближче ніж на п’ятдесят сантиметрів. У цьому випадку зір починає псуватися через те, що очі розслабляються. Раз на годину виконуйте нескладну гімнастику для очей.

Краще за все слідувати правилу 45/15, коли ми сорок п’ять хвилин працюємо, а п’ятнадцять займаємося чимось іншим. На жаль, в офісі цьому правилу слідувати складніше, тому постарайтеся хоча б раз на дві години встати, розім’ятися, потягнутися, пройтися. Можна навіть поприсідати або пострибати. Будь-яка зміна діяльності допоможе розслабитися і набратися сил.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини За вижити за компютером?