Як вести себе на першому побачені? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Побачення – це гарна можливість вибратися у світ, смачно поїсти і – чого соромитися – обзавестися хорошим сексом. Зрозуміло, тільки в тому випадку, якщо ви йдете на побачення з дівчиною. І дотримуєтеся ці нескладні правила.

Коли дзвонити?

“Правило чотирьох годин” говорить нам, що за вказаний час до початку побачення потрібно подзвонити другому його учаснику (тобто, ми сподіваємося, дівчині) і запитати, чи не змінилися її плани на цей вечір. Якщо плани змінилися, ви отримаєте цінну інформацію і деяку кількість запасного часу, щоб зробити ще один дзвінок (“Я ж казав, треба було Свєтку запрошувати – у неї очі добрішы!”). Якщо ні – їй буде приємно, що ви зайвий раз потурбувалися.

Де вечеряти?

По можливості вибирайте місце вечері ближче до її будинку – так, щоб потім можна було проводити її. Втім, все залежить від того, яку мету ви ставите перед собою в цей вечір – може потрібно, обійтися зовсім без вечері й покликати її відразу в свою квартиру – чого церемонитися?! Правило хорошого тону – якщо заїжджаєте за нею на машині, не забудьте вийти і відкрити двері; ми перевіряли – навіть Джеймс Бонд у фільмі робив так.

Як одягтися на побачення?

Психологи доводили, доводили і довели: жінок приваблює синій колір. Терміново біжіть до сусіда позичити синю сорочку – раптом він ще про це не знає. До речі, привертає чоловіків червоний колір- так що якщо вона сьогодні в обтягуючому червоному міні, робіть висновки.

Компліменти на побаченні

Класична формула: говорите компліменти. Але не банальні. У десятитисячний раз хвалити праву половинку її попи сенсу немає. А ось, наприклад, сказати, що вона розбирається в східній кухні, тому що замовила морських каракатиць під соусом Немон – жест, гідний справжнього джентльмена. Ну і похвалити наряд партнерки теж треба – адже вона готувалася, старалася.

Як себе вести на побаченні з дівчиною?

Отже, як потрібно себе вести на побаченні? Запитайте що – небудь у неї. Можете навіть заздалегідь накидати список питань, які хотіли б прояснити раз і назавжди. Вона відповідає вам – ви робите вигляд, що уважно її слухаєте. Вам же краще: чим менше говорите, тим менше шансів проколотися. Наприклад, розповісти про двох своїх колишніх коханок (це, до речі, заборонена тема для розмови – про попередні відносини краще взагалі не згадувати).

Як представляти?

Якщо ви зустріли свого знайомого, начальника або навіть колишню дружину, представити свою супутницю краще протягом перших 30 секунд вашої розмови. Бажано при цьому обійтися без визначення “моя подруга”. Таємниче підморгувати, показувати за спиною великий палець і шепотіти одному на вухо “Так, сьогодні у мене нарешті буде секс!” теж не обов’язково.

Час цілувати

Якщо ви вважаєте, що все пройшло вдало – ваша супутниця не пішла в перші ж 15 хвилин і не штовхнула вас в пах, то тепер у вас є моральне право поцілувати її в щічку. Увага: дівчина може не відповісти на поцілунок! Вона  скромна, соромлива і трохи нервує, а може бути, у неї саме сьогодні народжує улюблена кішка. Але якщо вона не поцілує вас і на другому побаченні – все, гейм овер. Дійсно – треба було, напевно, запросити Свєтку.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вести себе на першому побачені?