Вічне кохання існує? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Існує, як відомо, дуже багато визначень любові, і в кожне визначення людина намагається вкласти свій зміст, відмінний від інших і підказаний самим життям і власним життєвим досвідом. Мало хто уявляє собі щасливе життя без цього світлого почуття, і людина часто витрачає все своє життя на пошуки ідеальної любові. У кожного своє уявлення про те, якою повинна бути любов, проте, очевидно, кожен бажає, щоб це почуття вічно жило в серці.

Але чи можливо пронести почуття любові через усе життя? Чи можна любити одну людину протягом всього свого життя і довгі роки продовжувати любити так, як ніби тільки вчора в серці зародилося це прекрасне почуття?

Чим зазвичай керуються люди, які стверджують, що любити все життя неможливо? Вони заявляють, що не можна довгий час зберігати почуття любові, оскільки поступово наступає звикання, і люди просто звикають з думкою, що людина, яка знаходиться поруч, буде поруч завжди. Дійсно, у багатьох випадках це так, однак це не виключає того, що люди можуть пронести це почуття через все життя, якщо їх любов буде мати постійне підживлення.

Якщо люди люблять один одного, то цілком закономірно, що вони будуть хотіти робити один одному приємні речі, влаштовувати романтичні сюрпризи, які зміцнять їх у почутті любові один до одного. Людина, як відомо, сама творець своєї долі, і в її владі зробити так, щоб почуття його і його партнера по відношенню до нього тривали якомога довше.

У кожної людини, як правило, була перша закоханість і перше кохання (хоча є люди, яким просто не дано відчувати любов). Це почуття у кожного з нас було настільки велике й захоплююче, що це відчуття забути практично неможливо. Закохавшись в перший раз, ми думаємо, що будемо любити цю людину все своє життя і ніщо не здатне це змінити.

Дуже часто перша любов не є взаємною, і вона поступово притупляється, поступаючись місцем іншим подіям в нашому особистому житті. Однак забувається чи вона зовсім? Ні, першу любов неможливо забути, і, як правило, ми проносимо це неповторне почуття через все своє життя. Ми часто порівнюємо своїх подальших партнерів з тією єдиною людиною, яку колись любили (а, може, любимо дотепер?). Чи не є наша перша любов любов’ю на все життя? У багатьох випадках це дійсно так, але не завжди. Ясно одне – спогад про своє перше кохання ми готові пронести через усе своє життя.

Як же зробити так, щоб наша любов зберегла свою неповторну свіжість якщо не на все життя, то на дуже довгий час? Перш за все, потрібно не імітувати любов, а саме любити. Якщо ви спочатку любите людину, яка знаходиться поруч з вами, то вам, очевидно, не потрібно прикладати великих зусиль для того, щоб ви зберегли ваше почуття на дуже довгий час. Просто любіть один одного й доводьте свою любов справами. Адже з часом справи говорять про любов набагато красномовніше, ніж просто красиві слова, і про це завжди треба пам’ятати.

Доводьте кожен день, кожну хвилину свою любов один одному, і тоді ви зумієте зберегти любов на все життя. Тільки від нас залежить, чи будуть наші почуття довговічними, і чи зможемо ми пронести їх через усе своє життя. Адже любов – це не лише зітхання при місяці і пристрасні визнання, це ще і багато іншого!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Вічне кохання існує?