Зодіакальний гороскоп на 2013 рік PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

1. Загальний гороскоп на 2013 рік

У 2013 році Марс додасть чоловікам шарму, а жінкам – сміливості

Якщо за Східним календарем 2013 пройде під знаком Змії, то європейські зірки показують іншу картину. Перше, що потрібно сказати про наступаючому годе, – він пройде під знаком активного Марса (в резонансі з максимальною активністю Сонця і без періодів ретроградного руху). А це значить, що в цей рік нас очікує протистояння амбіцій, конкуренція та зіткнення інтересів у всіх сферах життя.

Втім, це зовсім непогано. По-перше, подібна активність Марса відбувається регулярно, по-друге ж, Марс – це та могутня енергія, яка нестримно штовхає нас до поставлених цілей. Сміливіше домагайтеся свого, але при цьому намагайтеся не переходити рамок дозволеного (до чого рік то й справа буде схиляти).

Ну а найбільш важливий момент гороскопу на 2013 рік – це гармонійні аспекти Сатурна з Плутоном і Юпітером, які будуть визначати основні правила гри. Ці аспекти віщують успіх тільки тим, хто зуміє управляти своїми бурхливими емоціями, не втрачаючи голови.

Проблема ж у тому, що не втратити голову буде непросто. Зірки в 2013 році будуть щедро наповнювати нас духом свавілля, провокуючи такі якості, як упертість і навіть самодурство. Подібне, безумовно, в реальному житті може створити чимало проблем.

Іншими словами, трішечки самоорганізації та дисципліни, і рік буде ваш! Ну а в поєднанні з підвищеною енергійністю, яку забезпечує Марс, вам будуть по плечу найскладніші завдання і високі цілі. Пам’ятайте, що самовладання дає вам в руки потужний козир, дозволивши в 2013 році управляти ситуацією не гірше, ніж слухняним автомобілем.

В іншому ж 2013 обіцяє продовжувати тенденції попереднього. Він буде так само насичений великою кількістю емоцій, які здатні частенько застити очі, а межа між бажаним і дійсним нерідко буде настільки хиткою, що багато ризикують заблукати у власних фантазіях і мріях. Тому, віддаючись у владу емоцій, постарайтеся не забувати про безсумнівну користь логіки і самоконтролю.

У першій половині 2013 року Юпітер знаходитиметься в Близнюках. У цей час важко буде всидіти на місці і зосередитися на чомусь одному. Зате саме в цей неспокійний період комунікаційні навички досягнуть піку: легше звичайного буде налагодити будь-які зв’язки і завести нові знайомства.

Друга половина року в гороскопі виглядає більш спокійною. Цей період рекомендується присвятити своїм особистим справам: будинку, захопленням, родині, близьким людям.

Але яким би не був 2013 рік, не забувайте: Марс весь рік буде активним. Це додасть чоловікам додатковий шарм, а дівчатам надасть можливість зустріти справжнього чоловіка.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Зодіакальний гороскоп на 2013 рік