Як назвати дитину в 2013 році? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як відомо, рік Змії наділяє новонароджених такими недаремними якостями, як логічність, розсудливість, чесність, холоднокровність і завзятість. Разом з тим, Змія передбачає і таку рису, як індивідуалізм.

Завдяки цьому, від дитини, народженої в 2013 році, не варто очікувати надмірної товариськості і відкритості. Зате у нього буде багатий внутрішній світ, розвинену уяву, незламний внутрішній стрижень, і, звичайно ж, розсудливість. Ну а, правильно вибравши ім’я для малюка, ви можете ще більше посилити потрібні вам риси або ж згладити ті, які вам не до вподоби. Втім, робити це треба дуже обережно, щоб не нашкодити.

  • Сприятливі імена для дитини в рік Змії

По-перше, найбільш підходящими для дитини в 2013 році будуть імена, що припускають логічність і розважливість.

Для дівчаток підійдуть імена Вікторія, Кіра, Наталя.

Для хлопчиків Анатолій, Антон, Аркадій, Артем, Артур, Віктор, Віталій, Кирило, Костянтин, Марк, Микита, Микола, Тимур, Яків.

  • Ці імена максимально гармоніюють із загальною енергетикою року Змії, що сприятливо позначиться на всьому житті малюка.

Хорошим вибором батьків в 2013 році також будуть імена, що припускають швидку реакцію на події (реактивні імена). З одного, втім, застереженням: у рік Змії гостра реакція може додати в характер дитини авантюрну жилку, а в його життя – несподіваних подій і пригод.

Якщо вас це не бентежить, то для хлопчиків ви можете вибрати наступні імена: Олександр, Олексій, Арсеній, Богдан, Борис, Василь, Владислав, Всеволод, В’ячеслав, Георгій, Гліб, Григорій, Денис, Євген, Єгор, Захар, Ігор, Максим , Михайло, Руслан, Семен, Сергій, Станіслав, Степан, Тарас, Тимофій, Федір, Фелікс, Пилип, Ярослав. Для дівчаток же підійдуть такі імена, як Олександра, Аліса, Анастасія, Єлизавета, Зоя, Христина, Ксенія, Лариса, Оксана, Олеся, Раїса, Софія.

Емоційні імена в рік Змії

Одним з якостей Змії, яке дехто сприймає як недолік, є емоційна стриманість. При певних обставинах ця риса може сприйматися як внутрішня холодність. Безумовно, така якість небажано, якщо ви пов’язуєте майбутнє своєї дитини з професіями, де потрібна творча жилка або артистизм.

У цьому випадку ви можете додати в характер малюка належної емоційності, підібравши йому відповідне ім’я.

Для дівчаток підійдуть імена Альона, Аліна, Валерія, Людмила, Лідія, Лілія, Ольга, Світлана, Еліна, Поліна.

Для хлопчиків – Валерій, Леонід, Олег.

Імена, з якими в рік Змії слід бути обережніше

Серед імен, які входять в дисонанс з характером 2013 року, варто відзначити імена енергійно-напористі.

З жіночих імен це Алла, Альбіна, Ганна, Валентина, Варвара, Галина, Дар’я, Олена, Жанна, Інга, Інна, Любов, Маргарита, Марина, Марія, Надія, Неллі, Тетяна, Уляна, Юлія, Яна.

З чоловічих - Андрій, Валентин, Володимир, Геннадій, Дмитро, Іван, Ілля, Лев, Матвій, Петро, Юліан, Юрій.

Вибираючи одне з цих імен для новонародженого в рік Змії, ви ризикуєте тим, що у дитини буде достатньо суперечливий характер. У ньому то і справа буде накопичуватися надмірна нервова напруга, чревате зривами і спалахами емоцій.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як назвати дитину в 2013 році?