Як зустріти Новий рік Змії? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Згідно зі Східним календарем, господинею наступаючого 2013 стане чорна водяна Змія. І хоча офіційно вона вступить у свої права лише 10 лютому 2013 року, цілком можна і навіть потрібно влаштувати їй пишну зустріч за новорічним столом. Легенда свідчить, що той, хто зумів заручитися підтримкою Змії якомога раніше, буде пожинати плоди цього весь наступний рік. Адже сама Змія – істота завбачливе, і вона як ніхто цінує це якість в інших.

Наскільки нещадною Змія вміє бути до своїх недругів, настільки ж щедрою – до тих, хто їй щиро симпатичний. Як зустріти Новий 2013 рік так, щоб не розсердити небезпечну змію, а залучити на свій бік? Як висловити їй свою повагу і змусити її поважати себе? Виявляється, достатньо дотримати всього лише кілька простих правил при зустрічі Нового року, щоб в 2013 році вдячна Змія допомогла вам виконати всі ваші бажання.

Але найголовніше правило зводиться до того, що чорна водяна Змія поважає і цінує традиції, а отже, хочемо ми того чи ні, але саме таким, тобто традиційним і навіть трішки консервативним, повинна бути і зустріч Нового 2013 року.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зустріти Новий рік Змії?