Що одягнути на зустріч Нового року Змії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Якщо ви хочете зрозуміти, який одяг при зустрічі Нового 2013 напевно схвалить чорна водяна Змія, уявіть собі чарівну англійську бізнес-леді на світському прийомі. Консервативний чи її вбрання? Без сумніву! Чи відрізняється він стилем і бездоганним смаком? Безумовно, так.

Саме це – стиль і смак – доведеться продемонструвати будь-якій модниці в переддень 2013 року на новорічній вечірці. А це, повірте, набагато складніше, ніж продемонструвати безмежні можливості свого гаманця або шокувати оточуючих зухвало-відвертим вбранням.

Якщо ж з приводу того, що одягти на новий рік, у вас існують сумніви, пам’ятайте, що головне правило в цій області в рік елегантною Змії звучить так: «Не нашкодь». Боїтеся, що ваш наряд занадто яскравий, строкатий або не того фасону? Це вже привід для того, щоб його не надягати. І в кольорі, і в фасоні, і в аксесуарах при зустрічі нового 2013 року в разі сумнівів вибирайте консервативну класику – і ви не пошкодуєте.
Кращі кольори для зустрічі Нового року Змії

2013 – рік чорної водяній Змії, і ви не помилитеся, використовуючи в новорічній одязі саме цей консервативний, але такий елегантний і бездоганний колір, який йде практично всім. Однак чорний – це, звичайно, далеко не вся палітра фарб, яку Змія буде рада побачити за новорічним столом.

І в одязі, і в оформленні інтер’єру при підготовці до зустрічі 2013 ви можете сміливо використовувати всі відтінки сірого, а також синього, зеленого, перлового і блакитного, тобто природні кольори води. Крім того, в новорічних кольорах буде вітатися переливчастість, що нагадує одночасно і про водної гладі, і про блискучі на сонці зміїних лусочках.
На піку новорічної моди – «зміїний» наряд

Класика в одязі - це, звичайно, добре, але якщо ви хочете залучити на новорічному святі особливу увагу Змії і гарантовано заручитися на весь рік її підтримкою, немає кращого способу, ніж приміряти на себе її вбрання.

Діло, зрозуміло, йде не про вбранні зі зміїної шкіри, що не на жарт розлютило б Змію, а про одяг, що повторює всі контури і вигини вашого тіла. Обтягуючі сукні від міні до максі, вузькі кофтинки, штанці і лосини – все це тільки вітається, якщо, звичайно, органічно виглядає на вашій фігурі.

Чудово, якщо ваш новорічний костюм буде в міру прикрашений блискітками або пайеткамі, що нагадують зміїну луску. Однак тут головне не переборщити, пам’ятаючи, що Змія в першу чергу буде оцінювати ваш смак і елегантність. Також вітаються зображення Змії на одязі або аксесуарах.

Чудовим новорічним рішенням є довге, до підлоги, однотонне плаття-стрейч, засіяне лусочками-паєтками. У тренді виявиться і знамените “маленьке чорне плаття» Коко Шанель, адже ця вічна класика в 2013 році відповідає всім запитам чорної водяній Змії – і за кольором, і за фасоном.
Аксесуари та прикраси для зустрічі року Змії

Щоб догодити чорної водяній Змії, при зустрічі нового 2013 необхідно приділити особливу увагу аксесуарам. Адже вони, не менше ніж сам наряд, можуть розповісти про смак свого власника.

Головне правило при виборі аксесуарів до новорічного свята – це обійтися без надмірностей і за кількістю, і за ціною. Суворої Змії однаково не сподобається, якщо ваші руки і декольте будуть напоказ виблискувати діамантами або ж ломитися від дешевої біжутерії.

Підійдіть до вибору аксесуарів і прикрас зі смаком. Нехай їх виявиться небагато, але вони будуть вишуканими і ідеально відповідними до вашого наряду.

Особливо Змії сподобаються аксесуари та прикраси, виконані з перлів і срібла. Блиск срібла нагадає Змії застиглу воду, перли ж і зовсім вирощений у воді.

Крім того, Змія в 2013 році гідно оцінить аксесуари та прикраси ручної роботи – якщо, звичайно, вони елегантні і виконані з належною майстерністю.

Не зайве нагадати і про те, що зображення змій на аксесуарах та прикрасах (також як і на одязі) при зустрічі нового 2013 року – це додатковий плюс.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що одягнути на зустріч Нового року Змії