Як прикрасити будинок до Нового року Змії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Прикрашаючи будинок до нового року, не забувайте про те, що основний колір року Змії – чорний, а допоміжними є всі кольори і відтінки води (сірий, синій, блакитний, колір морської хвилі і т.д.). Добре, якщо саме вони будуть домінувати у вашому новорічному інтер’єрі.

Безумовно, барвистими кольору 2013 року не назвеш, проте є непоганий варіант: роблячи новорічний декор квартири, використовуйте якомога більше срібного або синього дощику і гірлянд: металік створить необхідну святкову атмосферу.

Крім того, оживити інтер’єр можна невеликими, але яскравими новорічними іграшками або аксесуарами червоного, помаранчевого або золотого кольорів.
Влаштуйте Змії новорічні джунглі!

У природі змії живуть в основному тропічних широтах, тобто там, де не просто багато зелені, а справжній зелений рай! Так що якщо ви хочете, щоб при зустрічі нового 2013 вона відчула себе як вдома, доведеться приготувати їй відповідний прийом і прикрасити приміщення з урахуванням її смаків.

Добре, якщо в кімнаті, де стоїть новорічний стіл, крім ялинки, будуть знаходитися ще якісь живі рослини – причому чим більше, тим краще! До речі, в 2013 році особливо актуально, якщо і сама ялинка буде не штучною, а живий.

Якщо ж живих рослин в квартирі немає, доведеться розщедритися і компенсувати їх відсутність квітами. Безумовно, взимку це задоволення не з дешевих, але на що не підеш, щоб створити Змії затишок? Втім, багато квітів при зустрічі 2013 купувати не обов’язково, адже головне правило економною Змії – якість, а не кількість. Порадуйте її тропічної орхідеєю, декоративним апельсиновим деревцем на новорічному столі або ж поставте у вазу гілочку сосни – символ довголіття на Сході. Натомість вдячна Змія обдарує вас своїм захистом і заступництвом.
Кілька варіантів новорічного оформлення будинку, які повинні сподобатися Змії:

Змії, як і всім істотам жіночої статі, хочеться знати, що вона чарівна! Прикрасивши будинок до зустрічі Нового року зображеннями змії, ви знайдете в ній могутнього покровителя. Для цієї мети підійдуть не тільки фотографії, але і стилізовані силуети змій, вирізані з кольорового паперу, срібної фольги або будь-яких інших відповідних матеріалів.
Розставте на столі прозорі чаші або піали з водою, в яких плавають свічки або знаходяться фігурки змій. Туди ж можна кинути пелюстки квітів. Все це створить водяній Змії настільки улюблену їй атмосферу джунглів.
На столі й на підлозі можна розсипати срібні блискітки або пайєтками, що імітують зміїну луску. Підійде також синій колір, що символізує воду.
Прекрасний варіант оформлення новорічного столу - розсипати на скатертини, прямо між тарілок, блакитні напівпрозорі скляні кругляччя. Вони продаються в господарських або квіткових відділах магазинів і звичайно служать для декору квітів. Їх присутність на столі при зустрічі нового 2013 створить чарівну атмосферу підводного світу. А, крім того, це просто дуже красиво!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як прикрасити будинок до Нового року Змії