Що приготувати на Новий рік Змії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Плануючи, що приготувати на Новий 2013 рік, намагайтеся слідувати основним правилам:

Не забувайте про традиційні страви, навіть якщо вони вам порядком набридли. Якщо таким новорічною стравою у вашій родині вважається олів’є, оселедець під шубою, гусак з яблуками або що-небудь ще – обов’язково приготуйте його на цей Новий рік. Змія строго стежить за дотриманням традицій.

Пам’ятайте, що основою новорічного столу в рік хижачки-Змії мають бути страви з м’яса чи птиці.
Щоб догодити Змії, купуйте до новорічного столу тільки якісні свіжі продукти, нехай навіть це буде на шкоду загальній кількості страв. Якість для Змії – завжди на першому місці.
Не варто навіть намагатися вразити Змію сумою, витраченою на новорічний стіл, – на неї це справить зворотне враження. Вона дуже практична і не схвалить непотрібного шику.

1. Страви з м’яса на Новий рік Змії

Страви з м’яса на Новий рік Змії

Змія – аж ніяк не нешкідливе травоїдна. Вона – хижак, і харчується в першу чергу м’ясом! Ось чому при зустрічі 2013 року, також як і на минулий Новий рік, м’ясо повинно бути головною стравою на вашому святковому столі.

Яке м’ясо – це вже питання друге, але, тим не менше теж досить важливий. Так, якщо ви хочете на всі сто відсотків потрапити в точку, приготуйте Змії настільки улюбленого нею кролика. Кролик підійде в будь-якому вигляді – смаженому, тушкованому, вареному і навіть у вигляді салату.

Втім, і від іншого м’яса Змія відмовлятися не буде – вона не прівереда. Якщо на вашому новорічному столі буде достатньо страв з яловичини, баранини або свинини, вдячна Змія буде радувати вас достатком весь наступний рік.

 

 

2. Страви з птиці на Новий рік Змії

Страви з птиці на Новий рік Змії

Окремий пункт новорічного меню – страви з птиці, адже птахом Змія теж любить поласувати. Так що якщо яловичині або свинині ви віддаєте перевагу курку, качку, індичку або гуску, для Змії це буде цілком рівноцінна заміна.

Головне, з яких би продуктів ви не взялися готувати, зустрічаючи 2013 рік, простежте за тим, щоб вони були хорошої якості. Безумовно, Змію більше сподобається блюдо з охолодженого м’яса або птиці, а не із замороженого.

Крім того, готову страву повинне бути приготоване або за традиційним новорічного рецептом, або ж мати в собі якусь «родзинку». Змія не тільки в одязі, але і в кулінарії здатна оцінити стиль і данина традиціям.

 

3. Страви з риби та морепродуктів на Новий рік Змії

Страви з риби та морепродуктів на Новий рік Змії

Будь-які страви з риби і морепродуктів при підготовці до святкування 2013 року будуть актуальні! Адже це рік водяній Змії, а водяні Змії харчуються і рибою, і молюсками, і крабами і креветками … Загалом, творите сміливо: все розмаїття підводного світу може бути представлено на вашому новорічному столі!

 

4. Страви з овочів на Новий рік Змії

Що стосується страв, не містять м’яса, то до них хижачка-Змія ставиться досить скептично. Особливо до овочевих салатів і закусок, які, на її глибоке переконання, є марною тратою грошей і продуктів.

Втім, це зовсім не означає, що таких страв не може бути на вашому новорічному столі. Просто при підготовці до 2013 року постарайтеся зробити так, щоб овочеві страви не затьмарювали кількістю м’ясні. Пам’ятайте: вони повинні виглядати як доповнення до м’ясних, а не навпаки.

Фрукти та солодощі для зустрічі Нового року Змії

5. Фрукти та солодощі для зустрічі Нового року Змії

У природі Змія, як відомо, фруктів не їсть, проте їх вид на новорічному столі приємно порадує її очей, нагадавши рідні тропіки. Природно, мова тут йде не про фруктах, звичних для наших широт, а про всілякої екзотики.

Кокоси, ананаси, банани, манго, ківі, авокадо, апельсини, мандарини і будь-які інші південні, просочені сонцем плоди, можуть бути присутніми при зустрічі 2013 року на вашому столі як у натуральному вигляді, так і у вигляді всіляких десертів, подарувавши вам на весь рік заряд енергії та позитиву.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що приготувати на Новий рік Змії