5 порад, як правильно зустріти рік Змії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

1. Готуємося до свята заздалегідь

Перше, що потрібно врахувати при підготовці до святкування 2013 року, – це те, що статечна Змія не любить поспіху. Ну а єдина можливість уникнути передноворічній метушні – це про все подбати заздалегідь. В ідеалі програму свята і меню ви повинні детально продумати вже за кілька тижнів до настання Нового року. Ну а, продумавши, вже не змінювати своїх планів: у стриманій Змії все йде від голови, вона терпіти не може плутанини і імпульсивних вчинків.

2. Кращий Новий рік – це Новий рік у колі родини!

Змія на Сході – символ вірності традиціям, а також сімейного вогнища. Ось чому зустрічати новий 2013 найкраще у колі найближчих людей. Якщо у вас є кохана людина, то в ідеальному (по Зміїним мірками) новорічному застіллі повинні взяти участь, крім вас, його і ваші батьки, а також бабусі й дідусі з обох сторін. Продемонструйте Змії спадкоємність поколінь і повага до традицій – і вона обдарує вас своєю прихильністю на весь рік.

Звичайно, не так-то легко на Новий рік зробити вибір між галасливою веселою компанією і родичами. Однак зустрівши 2013 з рідними, ви не пошкодуєте: Змія по достоїнству оцінить цей самовідданий крок!

3. Якість чи кількість?

«Звичайно ж, якість!» – Відповість на це питання безкомпромісна Змія. І це стосується абсолютно всього, чи йде мова про закупівлю продуктів до Нового року, новорічного декору квартири, розвагам або списку гостей.

Якість і ще раз якість. Нехай страв на новорічному столі буде не так вже й багато, хай за ним будуть сидіти тільки найближчі родичі і друзі, головне, щоб все навколо вас при зустрічі нового 2013 було СПРАВЖНІМ. Хороші продукти, святковий посуд, пляшечка гарного шампанського або вина, тепла душевна атмосфера – проти таких атрибутів Змія не встоїть!

4. Вода – найкращий подарунок

Звичайно ж, вода при зустрічі Нового року – найкращий подарунок не вам, а самої винуватиці торжества Змії. Адже крім того, що більшість змій в природі живуть в насичених вологою тропіках і субтропіках, наступаючий 2013 рік – це рік чорної водяній Змії. Ці факти не можна не врахувати при зустрічі Нового року.

Іншими словами, подібно до того, як кашу можна зіпсувати маслом, так і майбутній Новий рік – водою. Зробіть так, щоб Змія зрозуміла: її водяні пристрасті вам небайдужі. Розставте на святковому столі прозорі піали з водою, можна опустити в них плаваючі свічки або мініатюрні фігурки змій. Також вітаються «водні» кольори і мотиви в оформленні квартири і страв до Нового року.

5. Загадайте бажання правильно

Старий добрий новорічний звичай – загадувати бажання під бій курантів – обов’язково сподобається Змії, адже вона любить і цінує традиції! Однак щоб ваше бажання збулося, при зустрічі 2013 вчиняти цей ритуал треба з оглядкою на особливості зміїної характеру.

Справа в тому, що мудра Змія ненавидить порожні фантазії, зате з повагою ставиться до людей, які знають, чого хочуть і як цього домогтися. Саме тому, загадуючи бажання на 2013 рік, постарайтеся, щоб воно більше схоже не на рожеву мрію, а на конкретний проект.

Завчасно вирішіть для себе, чого ви в рік Змії хочете добитися і як повинні діяти для того, щоб втілити свої плани в життя. Загадуючи бажання в новорічну ніч, будьте сповнені рішучості довести свій проект до кінця, навіть якщо це вимагатиме від вас чималих зусиль. Будьте впевнені, практична Змія оцінить такий підхід і зі свого боку зробить все можливе для того, щоб у 2013 році ваші найзаповітніші мрії здійснилися.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини 5 порад, як правильно зустріти рік Змії